Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most normális a csaj, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most normális a csaj, vagy én vagyok egy ócska őslelet?

Figyelt kérdés

Nemrég értem haza melóból, a barátnőm még ébren volt. Levetkőztem, elmentem zuhanyozni, a fürdőből kijövet beszól, hogy nem érti miért szőrös a seggem. Igazán LEBOROTVÁLHATNÁM... Múlt hónapban a mellszőrzetemért szólt be. Higgadtan megkérdeztem tőle, hogy fejtse már ki hogy ő hogyan képzelte az egészet. Mármint hol kezdődik a végződik a seggem és hol kezdődik a lábam, mivel kenegessem ha a borosta szúrja az alfelem majd, és mégis milyen pozicióban kell a tükör előtt állnom hogy szép munkát végezhessek magamon?! Hozzátettem, hogy mióta divat az hogy a férfi nem szőrös, hanem teljesen csupasz mint egy nő? Oké a hónaljamat és a farkamat borotválom, az alap dolog nálam, meg borotválkozni is szoktam. Mondtam neki, hogy ennyi erővel veszek neki egy lángszórót és kedve szerint leperzselheti rólam ami neki nem tetszik. Mindezt higgadtan, már-már viccesen közöltem vele erre befekszik az ágyba és gúnyosan oda dörmögi nekem hogy "ma este nem lesz szex Tarzankám".

Egyébként erre számitottam, mivel épp menstruál. A hülyeségeit is megértem, na de rendben hogy menstruál, de ez most kibszta a biztositékot az agyamban.

Itt ülök a gép elött mint egy idióta és gépelem ezt a hülye kérdést, hajnali fél 3kor...


2012. aug. 8. 02:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

LOL

Érdekes csajod van , tuti nemkéne , jóhogy azért nem szól be hogy 2milivel kisebb 1ik körmöd a másiknál..

2012. aug. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha máskor normális veled, akkor ez betudható a havibajnak. Én 28 éves vagyok, nagyon régóta vagyok a pasimmal, és ő mindig azt mondja, hogy havonta 1x gyagyás vagyok. Én pedig soha nem veszem észre magamon. Tehát a menstruációs idegbaj is kihozhatta ezt belőle, de ha folyamatos a cseszegetés, nempiros napokon is, akkor lehetséges, hogy már kezdi unni a burádat, és azért köt bele mindenbe. Te is köss bele valamibe, olyanba ami tudod hogy sz@rul esne neki, pl lehetne nagyobb a melle, vagy kisebb a hátsója (ezek a nők gyenge pontjaik). És akkor vágd hozzá, hogy neked is ilyen érzés, mikor meló után éjjel ilyenekkel csesztet, hogy miért szőrös a segged. Az én pasimé is szőrös, de még eszembe se jutott, hogy de jó lenne ha csupasz lenne. A hónalj meg a szerszám legyen csupi, a többi meg szőrös. Úgy igazán férfias a férfi.
2012. aug. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
ha menstrual megertem olyan hangulat valtozasaink vannak ilyenkor hogy el se tudod kepzelni tehat ne vedd jomolyan ...majd el mulik neki ... ja es jo tanacs mielott meg jonne neki sexeljetek mert kevesbe fog fajni neki es kevesbe lesz morci ....ezt csak tapasztalatbol mondom...17L
2012. aug. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Persze, gondolom hogy ez a havija miatt van. De ez nagyon felcseszett most. Egyébként nem bszogat, havonta egyszer ilyen hülye, de egyébként tök jól megvagyunk.

Most az jár a fejemben, ha most ilyen akkor mit fog csinálni ha esetleg terhes lesz..? Élve lenyúzza a seggemről a szőrös bőrt? :D

2012. aug. 8. 02:47
 5/11 anonim ***** válasza:
=)) kb igen ...de el kel turjetek ezeket mert nelkulunk nem vagytok meg de velunk meg jonnek a bajok is ( ja amugy ez nem azt jelenti h mi meg vagyunk nelkuletek )am az elozo voltam
2012. aug. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Terhesen nem a szőrös seggeddel, hanem magával meg a babával fog foglalkozni. Tapasztalat, én már szültem. 2. voltam.
2012. aug. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bizonybizony, az ágyban ellenni könnyű, az mindenkinek megy. ha probléma van, már nem tudnak vele mit kezdeni a fiatalok, tanácsot kérnek innen-onnan-amonnan, gyakoriról. hát remélem, leszel érettebb is h majd ennél nagyobb problémát is önállóan meg tudj majd oldani a kapcsolatodban.
2012. aug. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem keress olyan lányt aki elfogad szőröstül-bőröstül! :)
2012. aug. 8. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha azután is folytatja amiután már nem menstruál, akkor érdemes elgondolkodni hogy jó helyen vagy e :) Én is szőrös vagyok, mellkasomon is rendesen, de eddig szerencsére olyan nőkkel futottam össze akik imádták. Úgyhogy mivelhogy van rengeteg ilyen nő, ha egyszer belefutok egy olyan nőbe akinek ez nem jön be, akkor simán továbbállok. :)
2012. aug. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezzel a kiirással egy jó reggelt okoztál nekem, köszi:D Elröhögtem magam:D Ne vedd komolyan, pont azért mert megjött neki:D
2012. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!