Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kűlföldön dolgozok szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kűlföldön dolgozok szerintetek megcsalásnak számitona ha prostihoz járnék hogy orálisan elégitsen ki? 2 honapot vagyok kint 1 hetet otthon ez kevés nekem csak normális válaszokat légyszi

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 06:32
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
igen. az is megcsalás ha valaki mással smárolsz! :S
2012. jún. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem nekünk kell eldönteni, hogy a ti kapcsolatotokba mi fér bele. Kérdezd meg a barátnődet, hogymegcsalásnak venné-é? De erős a gyanúm, hogy igen. Azért 2hónapot ki lehet bírni, gondolom neki sem könnyű, mégsem menne el férfiprostihoz.
2012. jún. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De meg is fordíthatjuk a kérdést. Téged zavarna ha ő meg férfiprostihoz menne?
2012. jún. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
nem,neked is vannak szükségleteid.
2012. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Komolyan érdekel: addig kinyalhatja a szomszéd a nejed?
2012. jún. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Még csak gondolkozol rajta? A párod már rég ágyba bújt mással, gondolkozz! Szerinted kibírja valaki kettő hónapig? Aki kibírja, az abban az egy hétben sem egy szex orientált valaki...
2012. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha szeretitek egymást kibírjátok!
2012. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mivel feltetted itt ezt a kérdést nem könnyen szánod rá magad.Tedd fel magadnak azt a kérdést,hogy ha nem dolgoznál külföldön elmennél e prostihoz,megcsalnád e a párod?Ha nemmel válaszolsz akkor itt az ideje hazamenni.Tudom a pénz fontos.De megéri pénzért megalázni azt a nőt akit szeretsz?Ha fontos a párod netán gyermeketek is van akkor ne kockáztasd az életeteket.Nem éri meg.A pénz nem boldogít.Tapasztalatból mondom az én párom is külföldön dolgozik igaz Ő két hetente jár haza.Mégis úgy döntöttünk hazajön.
2012. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!