Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan pasi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi, aki nem rohadék?

Figyelt kérdés
Sztem nincs olyan!Úgyhogy én leszbikus leszek,mert egy életre összetörték a szívemet!:'(
2007. aug. 31. 15:09
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Engem nagyon csúnyám kihasználtak.. 2 hónapig képes volt velem csak azért lenni, hogy lefektessen... 2 hónapig hazudott... aztán elment egy hétre nem írt nekem semmit, hazajött és nem állt a szemem elé és mondta hogy vége... azt hiszi ezzel el van intézve, hogy szakítottunk.. én pedig nem fogom neki kimondani... sajnos én is kifogtam egy rohadékot, de reménykedek benne, hogy több ilyen nem lesz... minden esetre nagy tanulság volt..
2007. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Szerintem létezik!!!Énvagyok rá az egyik élő példa.Nagyon sajnálom,biztos szar lehet neked.Sok sikert azért az életben,hátha sikerül valami;)!!!!
2007. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatásul közlöm,hogy IGEN van normális férfi a világon!!!Ja,és ha leszbikus akarsz lenni ezek után....hááát csak rajta!Nem lehetsz több 15-nél...
2007. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Te már el is döntötted,hogy leszbi leszel.Akkor ehhez csak annyit fűznék hozzá,hogy kedves egészségedre!
2007. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kérdés ez!!!??? Persze, hogy van, nekem is összetörték a szívem nem egyszer de csak azt tudom javasolni, hogy picit szüneteltesd a pasizást nekem bevállt amikor a lányok összetörték a szívem, amúgy még az is lehet, hogy te is össze fogod törni valaki szívét...
2007. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
Talán van. Egy ideig mindegyik normális, aztán valami történik az agyukban, vagy máshol, és átváltanak rohadékba. Legalább is nekem ez a tapasztalatom. Mindig sikerült kifognom őket. De reménykedek bemme, hogy valaki majd egyszer jön és nem lesz rohadék!!!4
2007. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Létezik olyan pasi persze.Nem kell feltétlen leszbikusnak lenned:-),elég ha kicsit elmélyülsz önmagadba.Pörgesd végig a kapcsolataidat,miért lettek vége,téged hagytak ott vagy te hagytad el őket.Aztán ha megvanak a válaszok máris el tudsz indulni a helyes úton.Ami nem öli meg az embert az erősíti!Annyi pasi rohangál az utcán,de mi sokszor észre sem vesszük azokat akiknek meg mi kellünk,és a tenyerükön hordoznának.

Az a baj,hogy a legtöbb ember külső alapján ítél előszőr,kevesen nézik a belső értékeket.A jó pasi tudja magáról,hogy jo pasi,vissza is él vele,ez fordítva is igaz.Próbálj más megközelítésből ismerkedni.

2007. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó tanács: az előző "pasi" tulajdonságait ne vidd át a következő kapcsolatba! Adjál neki lehetőséget! De ne csak egyet... és az első, akármilyen kicsi hiba után már el is könyvelted, hogy ez is ugynolyan → ez egyenes út a boldogtalansághoz, mindkettőtöknek. Senki sem tökéletes, de akik szeretik egymást, azok megpróbálnak alkalmazkodni.


Viszont, ha zsinórban ugyanolyanok jönnek - akkor sajnos TE választasz mindig ilyen típust, vagy ezt vonzod (ami szintén a viselkedésedtől, kinézetedtől függ). Akkor nézz magadba: BIZTOS, hogy ez a típus kell neked? Nem kellene változtatnod valamit pl. az elvárásaidban?

2008. máj. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
"összetörték a szívemet!:'(" mivel b+ légkalapáccsal?
2014. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Csubakka és misibácsi rendes emberek
2016. dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!