Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan pasi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi, aki nem rohadék?

Figyelt kérdés
Sztem nincs olyan!Úgyhogy én leszbikus leszek,mert egy életre összetörték a szívemet!:'(
2007. aug. 31. 15:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is összetörték párszor, de bízni kell benne, hogy találsz egy aránylag normálisat. Tökéletes nincsen, de van azért lehet találni olyat aki viszonylag normális.

2007. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én fiu vagyok és nekem is összetörték a szivem,majd belehalok és a legrosszabb hogy nem tudom miért szakitott pedig olyan jol megvoltunk

2007. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
én is reménykedek benne hogy van aki nem. sajnos én is kifogtam...
2007. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is már párszor összetörték a szivemet:(

de valaki mindig jött aki a databokat összeillesztette, és azt a valakit is megtaláltam aki összeragasztotta VÉGLEG...:) egy pasi miatt ne legyél leszbi, a lányok is összerörik a fiúk szivét, sajnos ilyen az élet. nem szabad egy baromnál leragadni...:D:D:D

CSAKAZÉRT IS MUTASD MEG NEKI, HOGY MIJEN BOLDOG VAGY TE NÉLKÜLE...:d:d:d

2007. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
90%
IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2007. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden "ilyen ôsszetôres" megtanit valamire. A kovetkezo pasinal legy ovatosabb es hasznald ki a tapasztalataidat. Lezbikussa az ember nem valhat,hacsak nem hajlamos ra,azza szuletik.Megnyugtatlak,hogy egy ilyen kapcslatban is csalodhatsz -nagyon.
2007. szept. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik. Csak éppen nagyítóval kell keresni. Szerencsére én találtam is egy ilyet, és bizton állíthatom, hogy előtte sem voltak rossz tapasztalataim. Kitartást, szerencsét, és türelmet a keresgéléshez!
2007. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A cslódásokat azért kapjuk az életben, hogy tanuljunk a dolgokból. Erős vagy és tulteszed magad rajta. Ne nézz hátra mindig csak előre-előre figyelj.
2007. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%

Hát remélem,hogy létezik...mert eddig még nem találkoztam össze vele!

Az biztos,hogy a csalódások által sok tapasztalatot lehet összegyűjteni,és jobban figyel az ember...De néha már túl jól is!

Én azért már nagyon várom azt a normális pasit!!:)))

De sajna egyre kevésbé hiszek benne,minél több pasival találkozom...Tudom,ez negatív tapasztalat,de igaz...:((

2007. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
98%
Ne legyél, mert nincs szebb , mint amikor fiú és lány szeretik egymást. A sok csalódás arra jó, hogy ha majd jön a " herceg hófehér paripán" értékeljed és ne lökd el magadtól. Ugyanis nem biztos, hogy a legelső pillanatban és tizenévesen dől el a sorsod.
2007. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!