Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a parom,9 hónapon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a parom,9 hónapon keresztül. Meg lehet bocsatani, feldolgozni?

Figyelt kérdés

Sokat dolgoztam, keves időt jutott rá, úgy erezte elnyomom, nem erezte a tiszteletet.


Azt mondja engem szeret...

Nagyon szeretem, gyerekek vannak, soha nem gondoltam volna ezt.


Mit tegyek? Becsapott, megala


2012. nov. 8. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1x hirtelen felindulásból pl. alkohol miatti megcsalás talán megbocsátható...

Folyamatosan 9 hónapig - ezt komolyan kérdezed?

2012. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9 hónap? Az már nem is megcsalás, hanem komplett kapcsolat.
2012. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1-essel egyetértek,hül.e vagy ha megbocsátasz neki.
2012. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát tul hosszú ez az idö egy kisfélre lépéshez,amit csak úgy meglehet bocsáltani,én biztos nem bocsáltanék meg,de ez szvsz
2012. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

aha,szeret,de massal is szeretett azert dugni majdnem egy even keresztul.

nem erezte a tiszteletet?ezek utan fogod tudni tisztelni?nem.tudsz benne majd bizni?nem.fel fogod tudni ezt dolgozni?nem valoszinu,sokaig serelem fog maradni,az biztos.

itt a gyerek tema a veszes.... miattuk kellene racionalisan gondolkodnotok.talan segitene,ha elmennetek parterapeutahoz.

2012. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ja ez az a tipus hogy megy mindenkivel, neked meg befogja annyival a szádat hogy "de én téged szeretlek". Én nem birnám megbocsájtani.
2012. nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Régóta vagyunk együtt 15 éve.

Nem volt ilyen.


Tenyleges sex azt mondta 2x volt, oralis meg nagyon sokszor (nehez elhinni).

15-30 perc kocsiban a volt kollegaval.


Nagyon kettős erzelmek zajlanak le bennem, szetszakadok!!!

2012. nov. 8. 15:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Figyelj,Te tudod,hogy ez neked mennyire fér bele,hogy érzel.Szerintem már elöttem mindenki válaszolt.Számomra egyértelmű lenne,és ahogy látom mindenki számára, 9 hónap ku.va sok idő!Mondjuk Te is egy balfék voltál,azért 9 hónapig semmit nem észrevenni érdekes nagyon! Mi a foglalkozásod kamionos?
2012. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Esetleg olyan tudna irni, aki atelte ezt?

2012. nov. 8. 15:59
 10/14 A kérdező kommentje:

Basszus voltak jelek, de a szivem es az eszem is azt mondta, hogy ez nem lehet!

Nagyon jó sztorikkal allt elő, en a gyerekekkel voltam, o meg lakast berelt nehany órára! :( Orultem, hogy kicsit ömozdul.

" Kolleganokkel ebedelek, talalkozom Zsofival nem gond?" persze, h nem....


Hat, tenyleg balf. vagyok.

Hogy derült ki, hat egyértelmű bizonyitekokat szereztem. Az elejen tagadta, hazudozott, de aztan szepen fokozatosan beismerte.

Ugyanezt leptem volna, amiket irtatok, addig, amig nem kerultem bele ilyen helyzetbe.

Tenyleg nincs bizalom, tisztelet, szeretet es fajdalom az igen! :(

2012. nov. 8. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!