Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, akit megcsaltak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akit megcsaltak és meg tudott bocsátani? Ha igen, akkor hogyan? És hogy könnyebb, ha elmondja, vagy ha később derül ki, de csak azért, mert nagyon megbánta és védeni akart téged, nem akart megbántani?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, velem elofordult mar megcsalt a parom de nem voltam bele szerelmes csak szerettem, es nem fajt annyira igy megtudtam hamar bocsatani,persze nem esett jol ,de sokkal jobb ha valaki beismeri mert akkor legalabb azert mondja el mert gyotri a buntudat es tudod hogy szeret, ha pedig hazudik es tagad es hazuksag koveti egymast akkor felole csak ragaszkodas ez a kapcsolat nem tobb..
2012. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem a szó szoros értelmében nem csaltak meg, de volt szó róla, úgymond lélekben megtörtént... Véletlen jöttem rá és elmondani nem tudom mekkora törés volt ez a kapcsolatunkban. Bár azt mondtam, de a mai napig nem tudtam igazán megbocsátani és rettegek mikor megy át ez "tettlegességbe". Ez egy bélyeg, amit az ember örökre hordoz. Valószínűleg ha valóban megcsalt volna a párom, azt sosem tudtam volna feldolgozni mellette.


Egyébként pedig inkább álljon elém és mondja a szemembe, hogy mit tett, minthogy jóval később véletlenül derüljön ki. Hülye kifogás, hogy engem akart védeni, a SZ*RT! Féltette a hátsóját...

2012. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem megcsaltak, és azt hittem, hogy meg tudom bocsátani. Másfél évig voltunk még együtt a sráccal, és maga volt a pokol. Szerelmes voltam, de nem tudtam bízni benne. Ő velem akart lenni, szeretett, de nem tudott megbirkózni a bűntudattal, hogy ekkora fájdalmat okozott nekem. Végül szakítottunk, ennek már két éve, és kb másfél év volt, mire túltettem magam a szakításon.


24/N

2012. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!