Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak, mivan?

Figyelt kérdés
Az én kis szerelmem vissza akarja kapni az exét! Miután én hozzáköltöztem, szerettem...... Láttam a szerelmes sms-eiket a telefonjában... :((((((( Azonnal mennék innen, de nincs hova, nem is tudom mi lenne a kérdésem :(((( Iszonyatosan megalázó a helyzet, hazugság minden egyes lakásszegletben:(((( Járt már valaki ilyen cipőben? Már nincs könnyem sem, hogyan vághatnék vissza, habár tudom hogy nem ez a lényeg ilyenkor, de mégis?
2012. szept. 14. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:

ha visszavágsz lesüllyedsz az Ő szintjére...

mielőtt bármit is csinálsz beszéld meg Vele és utána lépj...

2012. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát méltóságteljesen el kell viselni, nem tudsz mit csinálni... helyet meg kezdj el keresni ahova mehetnél,mert lépni kell, lehet rá jön majd később hogy hülye volt,de lehet hogy nem, beszéld meg vele és menj el egyből a beszélgetés után, de nem baj ha ez a beszélgetés hetek múlva történik meg csak lehet addigra ő dob ki is az még rosszabb..
2012. szept. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A beszélgetés lezajlott pár napja, kiköpte, hogy az exével akarna élni ő, de azzal nem tud, mert olyan amilyen a nő... Uramisten mibe keveredtem... Ez az ember teljesen hülyének nézett két hónapig, és nem akartam figyelni a jelekre, mert olyan szerelmes voltam , vagyok még most is... munkát akartam keríteni előbb, úgy továbbálni, h. fizetni tudjam az albit, de ez így nem fog menni, menni akarok azonnal, mert megöl ez az egész, majd lesz valami csak lesz munka bármi akármi....
2012. szept. 14. 11:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Jó kapcsolat lehet, ha megnézed az üzeneteit a telefonjában, ő meg az exével csalna közben...

Ne vágj vissza, hanem egyszerűen költözz el, olyan nincs, hogy nincs hova menned, gondolom előtte is laktál valahol (vagy albérletbe mész, vagy vissza a szüleidhez, amíg jobb amegoldást nem találsz), majd kezdj új életet! Semmiképp se maradj egy ilyen alakkal, és ne tedd tönkre magad bosszúval, ne süllyedj az ő szintjére! Elhiszem, hogy el vagy keseredve, de éppen itt az ideje, hogy a saját lábadra állj! Ha teljesen tőle függsz, tehát ő is tart el, akkor addig ne csinálj semmit, amíg munkát nem találsz, tedd félre két havi fizetésed, ha lehet az egészet, vagy amennyit csak tudsz, ez elég lesz arra, hogy egy albérletben kifizesd a kauciót meg az első havi bért, a többi meg már simán megy. Ügyesen, szurkolok!

2012. szept. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Anyukádékhoz vagy valami baráthoz/barátnőhöz nem tudsz költözni addig?
2012. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem élnék hazugságban, mert mindketten boldogtalanná fogjátok tenni egymást hosszú távon.
2012. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek! :-(
2012. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat, az eredeti terv az volt, hogy előbb meló, majd költözés, ám mivel érzelmi szálak fűznek a palihoz így sírósak a napok, látni ahogy csajozik, telefonál előttem- szemétláda, nyilván nem számít neki, mit érzek. Menni kell innen de már. A barátaim közül sajnos egyhez sem tudok menni(szűkösen laknak, vagy szülőknél. Szüleimhez megintcsak nem...., természetesen olyan munkahely van elsősorban nálam, ahova költözni is lehet, panzió, ottlakás házkörüli munkával stb.....,csak lesz valami! Tegnap láttam egy hajléktalan férfit a kutyájával az utcán a földön ülve, úgy elkapott a sírás, de úgy :((((((( Mondtam neki, hogy lesz ez úgyis még jobb, én is ebben a cipőben totyogok, de nem adom fel!!
2012. szept. 15. 10:34
 9/10 A kérdező kommentje:
2 hónapot én itt nem igen bírok ki....
2012. szept. 15. 10:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg albérlet lakótérsakkal? Az olcsóbb is és társaság is van néha.
2012. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!