Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok! Mennyi ido utan mentete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Mennyi ido utan mentetek át egymashoz eloszor?

Figyelt kérdés
neten megismerkedtem egy sraccal. kb. mennyi talalka utan merjek at menni hozza? nalatok hogy volt? eleg bizalmatlan vagyok az emberekkel szemben. viszont ugyanugy akarmi tortenhet akkor is, ha 1-2 randi utan megyek, meg ha a 20. utan, akkor is. itt most barmire gondolok..ki tudja nem-e egy beteg ember..

2012. nov. 5. 18:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
* ki = ti (bocsi)
2012. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
> 9000
2012. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Mi is távkapcsolatban vagyunk, első találkozásnál tulajdonképpen barátokkal voltunk és csak keveset voltunk kettesben, ekkor jöttünk össze. Aztán másodszor én mentem hozzá, következőleg pedig ő hozzám:) Bár mi ekkor már tudtuk, hogy komoly lesz, és az életem rábíztam volna.


Addig ne menj hozzá, amíg nem érzed hogy annyira bízol benne:) Szerintem először semmiképp, az picit fura. Menjetek el kávézni, sétálni, max ha rossz idő lesz és úgy alakul, akkor hozzátok:)

18L

2012. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ami után megbízol benne. Ha itt 150 en azt írják hogy már a 2. randi után felmentek, akkor te leszel a 151. aki ezt betartja avagy követi???
2012. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiság. Arra van az oldal.
2012. nov. 27. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!