Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok! Mennyi ido utan mentete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Mennyi ido utan mentetek át egymashoz eloszor?

Figyelt kérdés
neten megismerkedtem egy sraccal. kb. mennyi talalka utan merjek at menni hozza? nalatok hogy volt? eleg bizalmatlan vagyok az emberekkel szemben. viszont ugyanugy akarmi tortenhet akkor is, ha 1-2 randi utan megyek, meg ha a 20. utan, akkor is. itt most barmire gondolok..ki tudja nem-e egy beteg ember..

2012. nov. 5. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
1 honap utan
2012. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
3. randin. Én bíztam benne. És amúgy sem vagyok egy könnyen legyűrhető-féle lány.
2012. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
4. randi után felmehetsz hozzá nyugodtan.Ha nem akarsz semmit úgy is megmondod.
2012. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
beszelunk mar 2 honapja gepen, 1 honapja komolyabban, de nem sokszor talalkoztunk meg. szoval a talalkozok szamat is irjatok legyszi!
2012. nov. 5. 19:00
 5/15 A kérdező kommentje:
koszi! nem gondoltam, hogy ilyen kicsi szamokat irtok.
2012. nov. 5. 19:01
 6/15 anonim ***** válasza:

Mivel távkapcsolatban élek így nálunk más a helyzet... Fél évvel az összejövetelünk előtt ismerkedtünk meg és kezdtünk el beszélgetni, de akkor még neten csak és nem kapcsolat miatt, mert volt barátom.

Ő jött hozzám először és akkor fel is hoztam magamhoz, de nem aludt itt (amúgy én vagyok a lány...) és én rá 1 hónappal mentem el hozzájuk.

2012. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nálunk a b.nőm jött mindig hozzám , én csak véletlenül mentem hozzá be hosszú 5 órai kocsikázás után pisilni ! és akkor mondta hogy ezek a szülei !de hidegen hagyott !!

Azota is ő jár ide

2012. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pár randi után. (kb 6-7) kivétel ha még tini vagy.
2012. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
19, nem sokara 20 leszek.
2012. nov. 5. 19:58
 10/15 anonim ***** válasza:

Most itt az a kérdés, hogy találkoztatok-e már?

Mert ha most ez lesz az első találka élőben, akkor nem ajánlatos, hogy bármelyikőtök lakásában legyen. Találkozzatok valami nyilvános, semleges helyen. Pl. étterem, kávézó, mozi, akármi.

Az meg szerintem hülyeség, hogy 20 randi után ugyanannyira nem ismered, mint 1 randi után! :O Hát basszus, most akkor minek randiztok? Ott azért csak kiderül egy-két dolog a másikról, nem? Vagy ki ilyen néma randikra jártok? :D Tudod, beszélgetni sem tilos ám közben! :D

Viccet félretéve, persze nem árt az óvatosság, de most azért 3-4 randi után már csak látod valamilyen szinten, hogy nem valami pszichopata... Vagy hogy mennyire vagytok egy hullámhosszon, mennyire jöttök be egymásnak, stb. Nem?!

2012. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!