Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig mentetek el egy három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mentetek el egy három hét alatt egy komoly, szerelmen alapuló kapcsolatban? Illetve meddig szerettetek volna, csak nem jött össze? ( többre, vagy kevesebbre számítottatok? )

Figyelt kérdés
KORT, NEMET ÍRJATOK LÉGYSZI!
2012. nov. 2. 00:44
 1/9 A kérdező kommentje:
akadékoskodóknak, előre szólok, elírtam, az az "egy" nem kell oda!
2012. nov. 2. 00:46
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi a harmadik hét végén lefeküdtünk egymással. Mindkettőnknek második szexuális tapasztalata volt a másik (ezt jobban nem tudom megfogalmazni) és ezért nem voltunk szégyenlősek. Nem számítottam többre vagy kevesebbre, tökéletes volt, fél évig voltunk együtt végül.

L/17 (akkor 16 voltam a fiú 18)

2012. nov. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 lila nyuszi ***** válasza:
100%

Szerintem természetes, hogy szex is van. Nekem a kapcsolat szerelemmel kezdődik, onnantól bármikor szexelhetünk ha úgy érezzük szeretnénk már. CSak a kapcsolatig el kell jutni. Megismerni valakit meg nem pár hónap. Ostobaság olyannal összejönni akit alig ismerünk vagy csak azt hisszük ismerjük.


21/N

2012. nov. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Két hét után egy helyen aludtunk, 1 hónap után összeköltöztünk. Ez 8 éve volt. Család, két gyerek van azóta. Senki mással nem érezte ezt azelőtt se ő se én. Első pillantásra dolog volt. Nem azt mondom, nem tökéletes a kapcsolatunk, de nem ezért.
2012. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehagytam bocsánat, 30N
2012. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

abortusz

3/R

2012. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mi van??


Akik rendesen válaszoltak, azoknak köszönöm!:)

2012. nov. 4. 18:59
 8/9 anonim ***** válasza:
A 3/R azt jelenti, hogy egy három éves reptoiddal van dolgunk.
2012. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Változó... ex-emmel már gyürtük egymást egy hónapja mire eljutottunk az ágyig , de fiatalkák voltunk (Mind kettönknek a második ember szex téren)de ismertük egymást már fél éve. A mostani párommmmal már egy hét után egymásnak estünk mert ugy kivántuk és ha már ugy kivánjuk akkor na hát na ... értitek :)de öt is hónapok óta ismertem. Szóval amikor alkalmasnak találod a időt akor mebj fel na de azért ismerd meg mindenképp és csak okosa :D 22/n
2012. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!