Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 év korkülönbség nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 év korkülönbség nagyon sok, de működhet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 16:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
pffff..... okos lehetsz ha már csak a kérdés is felmerült...
2012. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 kicsiZoli ***** válasza:
Van ezzel egy sztorim. A menyasszonyommal utaztunk Szilvásváradon a kisvasuttal. Felszállt egy fiatal korombeli csaj (25 körüli), meg egy vén manusz. Az ipse mint aki barlangban lakik nyitva hagyta az ajtót, fülhallgató a fülébe. Szólok a csajnak: "légyszi szólj apukádnak, hogy csukja be az ajtót" Erre,: Csukd be ha zavar, különben ő a barátom" De látszott a csajon, hogy égett, zavarba volt.
2012. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem 17 évvel idősebb a párom. :-)

Szerintem ha gyereket nem terveztek akkor kivitelezhető a dolog.

Gondolatban szaladj kicsit előre az időben. 5-10 év mulva hol, hogyan látod? Kérd meg h tegye ezt ő is. Aztán meséljétek el egymásnak. Mennyiben hadonlít? Apróságokban ő alkalmazkodik majd gondolom. De végsősoron neked kell felvenni és megszokni az ő élet ritmusát.

Képes leszel kitartani mellette? Te tudod.


Pl.:p

Kepes András, újság író 62-63 éves. A mádodik felesége 30valahány. Nem tudom pontosan. Tavaly olvastam az újságokban, h megszületett a 6. gyereke. Pedig már vannak tizenéves unokái is.

A másik:

Kóbor János, az Omega énekese is egy sokkal fiatalabb nővel él. Nekik is van egy néhány éves kislányuk.

Én úgy tudom jól elvannak. Véleményem dzerint nem jó ötlet 50 fölött gyereket vállalni. Viszont a felnőtt emberek azzal élnek együtt akivel akarnak. Amíg ezzel másokat nem bántanak.

2012. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én beleszerettem egy 30 évvel idősebb férfibe- egyik este többen is gerontofilnek neveztek ugyanezen a fórumon... Szóval megértést nem nagyon lehet várni. :(
2012. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Működhet, működik. Csak meg kell harcolni érte. Magaddal is, másokkal is, azt pedig tényleg csak akkor ha úgy érzed, érdemes.
2013. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!