Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tud jól működni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tud jól működni egy kapcsolat nagy korkülönbséggel? Milyen problémákat láttok ti?

Figyelt kérdés

Mert nekem is volt/van ilyen, én se vagyok idős, na de még így is azt látom, hogy annyira de annyira más az életünk, hogy szinte összeegyeztethetetlen egy csomó dolog. És nem azért mert hülye meg kicsi meg stb, hanem mert egyszerűen más dolgok vannak az életében.


Egy 30-asnak ugye azért van komoly élete, munkája stb, és olyan rosszul esik tapasztalni, hogy egy 20 évesnek meg eleve csak éjfélkor indul az élet, a buli, amikor modnjuk a 30 éves már teljesen kész van, na meg fontos tárgyalások miatt másnap kelni kell és észnél kell lenni, szóval nem úgy van az, hogy "ugyan, gyere, tegyél rá magasról, majd lesz valahogy" és stb, hanem azért tétje van a dolgoknak.


Valakinek azért sikerül nagy korkülönbséggel is kapcsolatot fenntartania? És milyen gondok ütköznek ki nálatok, és hogyan tudjátok ezeket megoldani?



2012. nov. 4. 08:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk 9 év korkülönbség volt, én 18L, ő 27F.

Nem okozott gondot összeegyeztetni az életünk, ő nappal dolgozott (saját kisvállalkozás, nem kell milliomosra gondolni, egyszerű autószerelő :) ), én meg nappal suliban. Suli után még ráértem tekeregni egy kört a barátnőimmel, aztán bevásároltam, hazamentem, megfőztem, összepakoltam. Mikor ő hazaért, olyan esete 7 felé általában, addigra nagyjából kész voltam mindennel.

Inkább ő vitt engem megbeszélésre (étteremben kajálás, visszafogott iszogatás kocsi adás-vétel haverral, tehát megint nem kell semmi komolyra gondolni), meg ismerősökkel összejönni (bográcsozás, pincében borozás, stb.).

Egyikünk sem volt az a reggelig bulizós-diszkózós típus.

Nem ezen múlt, hogy nem működött a dolog.

2012. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!