Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha csak barátnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha csak barátnak tekint?

Figyelt kérdés
1 honapja járok egy lánnyal akit nagyon szeretek meg ö is engem és semmi jelét nem adta hogy nem tetszik neki valami még az utolso talin sem utána mondta msnen hogy ö ugy érzi csak barátként közeledtünk egymáshoz de ez nem igaz,nem értem mért csinálja ezt légyszi addjatok tippeket,annyit tennék hozzá hogy ez az elsö kapcsolatom meg neki is
2007. aug. 31. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy csak fél, de lehet hogy nem szerelmes, csak szeret, és nem ugy akar kapcsolatot. beszélj vele, és ha nem változik a gondolkodásmódja, akkot inkább keress mást...
2007. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez az első kapcsolatotok mindkettőtöknek akkor az ilyen kezdeti "bénázgatások" még beleférnek (nem bántoként szántam a kifejezést;))Adj neki időt nem is igazán tudja eldönteni hogy hogy is kezdjen ő maga hozzá ehez az egészhez.. Biztos tetszel neki ha már egy hónapja megvagytok csak időt kell neki adni, hisz ez az első. Lehetsz kicsit kezdeményezőbb hiszen te vagy a fiú, csak ne dúrván rohand őt le. Bókolgass neki sokat, vidd el erre arra sétálni, meg ilyenek.. Meglátod hogy a végén majd ő fog abba beleőrülni ha nem lehet veled (feltéve ha jól csiinálod a dolgokat)azt hogy legyetek csak barátok sztem azt azért mondhatta mert lehet hogy te nem adsz felé konkrét jeleket a szándékodról és ez őt is elbizonytalanitja.. Csak ügyesen én szoritok!!
2007. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen lépned kell. Vigyázz arra, hogy ne erőltesd túl az "all you need is love" dolgot, mert akkor csak elijeszted vele. Egyszerűen állj elé, és ha nagyon szereted NE, ismétlem NE MONDD EL NEKI HOGYAN ÉRZEL, mert ettől ő szó szerint megrémül, és nem tudja majd mit tegyen. Ilyesmi nem hatja meg úgy a lányokat, mint a filmekben, mert ha nem érez hasonlóképpen, akkor nem tud mit kezdeni a helyzettel, és jön a szokásos "legyük csak barátok" szöveg, meg "adj egy kis időt" duma. Végül már minden romantikus próbálkozásod szánalmasnak fog neki tűnni, és inkább érez majd irántad sajnálatot, mintsem vonzalmat. Én azt tanácsolom, hogy próbálj laza lenni, ne kerüld a tekintetét, ne mutasd hogy zavarban vagy mellette, és közöld vele, hogy tetszik neked. Ha időt kér, NE ADJ!!! Szögezdd le, hogy ha nem akar járni veled, akkor csak mondja meg nyugodtan, ne beszéljen félre. Igen, vagy nem? Ilyen egyszerű. Máskülönben a szó szoros értelmében össze vissza fog magyarázni az érzéseiről, meg a barátságról meg bla bla bla karaty karaty stb, és soha nem kapsz egyenes választ. Ha nagyon szereted, ezt nehéz lesz véghezvinni, de hidd el, ez a legtöbb, amit tehetsz, és ne hagyd, hogy hiú reményekkel és üres szavakkal játszanak veled. Nekem már sajnos kétszer vágták a fejemhez a "legyünk csak barátok" szöveget, pedig mindkét lányt nagyon szerettem, és után iszonyú nehezen néztem szembe az igazsággal: aki szerelmes, az hülye (a jobbik értelemben, nem képes józanukl gondolkodni). Próbálj meg ésszerű döntéseket hozni, és akkor nem égetheted meg magad. Csak kíméletlenül, egyenesen. Ez a tanácsom. Remélem segítettem.

Albert

2007. szept. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!