Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire gondoltok ti, fiúk ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoltok ti, fiúk ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mire kell gondolni, mikor egy fiú azt mondja, hogy : Fűzöm az xy-t. Ez alatt azt érti, hogy játszik vele?

2012. nov. 2. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

az élet egy egész játék.


igen azt jelenti hogy járásra vagy szexre akarja majd használni.

2012. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és semmi komolyabb szándék nem állhat mögötte?
2012. nov. 2. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Menő azt mondani hogy fűzöd, vagyis hogy mindjárt megfekteted. Persze sokan nem mondják komolyan és igazi kapcsolatot akarnak a lánnyal, csak mások előtt ez ciki lenne kimutatni. Menő paraszt lenni.
2012. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:/ Egy fiútól hallottam vissza, hogy a fiú aki tetszik ezt mondta rólam. És én is tetszettem neki, vagy nem tudom igazából, mert sms-ezgettünk nagyon sokat és olyanokat írt, hogy: kicsim, jóéjt, te quiero (szeretlek) meg ilyenek aztán közbe suliban engem is ölelget meg más lányokat is:/ és megkérdeztem, hogy csak nekem ír ilyeneket? és írta, hogy "Csak neked <3"
2012. nov. 2. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet h komolyan gondolja, lehet hogy nem. ezt neked kell látnod.
2012. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én tényleg nem tudom. Nagyon kiismerhetetlenül viselkedik, nem tudom mit akar és barátnőm is mondta h kiszámíthatatlan és már ő sem érti.
2012. nov. 2. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!