Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek tovább/felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább/felejtsem el?

Figyelt kérdés
LÉCCI OLVASSÁTOK EL!FONTOS NAGYON:/tetszik a srác..de teljessen összezavar, egyszer flörtöl velem hogy aludjak vele, meg ilyen perverzségeket mond "viccből" utána meg lese' sz.r ,ritkán keres, meg elhívott találkozni suli után, mire lelépett és hazament órák után mert "dolga volt" és elfelejtett szólni is.. tegnap nagy hülyevoltam elhívtam hogy találkozzunk jövőhéten, kiváncsi leszek mi lessz belőlle.. és utána láttam meg ahogy az askon flörtöl egy másik csajjal és olyanokat ír neki hogy milyen gyönyörű.. persze én teljessen összeomlottam, egész este csak a falat néztem.. és arra jutottam hogy ő csak játszik velem és el akar felejteni.. de mivel ugyanabba a suliba járunk így elég nehéz.. sok fiú akar járni velem de az a baj hogy mindegyikbe őt keresem.. vagy ha már csak meglátok egy kékszemű fiút egyszerre eszembe jut őő:// ugy meg nem akarok összejönni mással hogy igazából nem érzek írántuk semmit csak hogy elfelejthessem azt a srácot mert az olyan mintha kihasználnám:// de akkor hogyan felejtsem el végleg??

2012. nov. 2. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket kerüld el messzire
2012. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xethorax ***** válasza:
100%
Ő nem akar tőled semmi komolyat :/ sajnos. Szerintem ne kezdj vele semmibe, mert csak kihasználna. Másokkal meg csak azért h elfelejtsd, főleg ne. Amúgy ha nem beszélsz vele sok ideig, kevesebbet látod stb. akkor egy idő után biztos elfelejted, ez így szokott lenni..
2012. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehéz, de próbáld kizárni, ez egy hülye b**


26/l

2012. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tetovált lány válasza:
Felejtős! Menj bulizz legyél haverokkal barátokkal azokkal kik szeretnek,és szép lassan miattuk észre se veszed és elis van felejtve a gyerek!
2012. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!