Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Felejtsem el és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Felejtsem el és lépjek tovább vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiakartunk 2 év után békülni a volt barátommal. Tök jól elvoltunk de neki van egy barátnője. Én amíg nem volt biztos a dolog nem mondtam, hogy szakítson vele néha találkozgattunk de kiderült, hogy még mindig szeretjük egymást. Egy nap keresett egy férfi a telefonomon, ő ezt meglátta és azt mondta nem akar többé tőlem semmit. Pedig csak egy ismerősöm volt. Mondtam neki de nem érdekelte. Meg sem hallgat. Most újra együtt van a barátnőjével pedig tudom, hogy engem szeret de mégsem akar még beszélni sem velem.
2012. máj. 29. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez olyna, mintha csak ürügyet keresett volna arra, hogy elaszítson magától.

Tudom, h nehéz, de szerintem semmiképp ne fuss utána, ha vissza akar menni és komolyan gondolja, csak akkor "fogadd a közeledését". Jah és akkor is csak abban az aestben, ha a barátnőjét dobta.


24L

2012. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dottorre ***** válasza:

Szerintem eleve ott szúrtad el a dolgot, hogy tudtad, hogy van barátnője, de kikezdtél vele. Innentől a történetre már csak azt tudom reagálni, hogy vess magadra. Jó voltál neki, amíg a régi kapcsolatában tudott kicsit lubickolni, amikor terhes lettél neki, csak egy ürügyet keresett, hogy újra eltaszítson magától. Úgy rángatott, ahogy akart, te pedig asszisztáltál hozzá. Igazából meg is érdemled, és remélem, hogy tanultál is belőle.

És bocsi a kritikus hangnemért, csak szeretném, ha észrevennéd magad is, hogy milyen balga voltál.

2012. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy még mindig szeret? Nekem ez elég fura... Minden esetre ne fuss utána, ha tényleg szeret, vissza fog jönni, sőt akkor nem is ment volna el most ennyitől.

Szerintem lépj tovább.

2012. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. máj. 30. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!