Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el, lépjek le, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el, lépjek le, vagy előtte azért megérdemli h kiosszam?

Figyelt kérdés

Szóval!

Adott egy lány 24 éves, akinek még pasija volt mikor megismertem.

A pasiját 5 hónap után hagyta el elvileg értem, de ebben sem vagyok már biztos...Sz@r volt a kapcsolatuk, velem meg tudott beszélni mindent szeretett odabújni hozzám szerette ha simogattam egy egész napon át stb stb...vágyott rá soxor h velem lehessen.

De már akkor mikor megismertem már akkor is csak én kerestem én hívtam, ha nem kerestem volna ő sosem keresett volna 1x sem!

Segítettem neki lakást szerezni, munkahelyet, meg amit lehetett olcsóbban megszereztem neki. Sosem mertem pénzt kérni semmiért...

2 hónapja ismerkedik egy másik pasival amit nem árult el, dehát az emberek pletykásak és elmondták elég sokan akik látták, sőt még az anyja is! (a lányom egy idióta)

Jó elvileg most haverok vagyunk, de őt sosem érdekli velem mi van és régen sem érdekelte....

Úgy érzem a lelki szemetesládája voltam és csúnyán kihasznált....


Szerintetek is?


2011. ápr. 21. 14:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ja igen még annyi, hogy nagyon szívesen megmondanám neki, hogy mindent magának köszönhet...mert mostanra nincs lakása se munkahelye, mert hogy ő Pánik beteg! Ami egy nagy rakás baromság az orvosok szerint is! Ja és a másik pasi is otthagyta!

Éééééés terhes ettől a pasitól akivel 2 hónapja összejött....

2011. ápr. 21. 14:38
 2/14 anonim ***** válasza:

Csak kihasznált.


"akkor mikor megismertem már akkor is csak én kerestem én hívtam, ha nem kerestem volna ő sosem keresett volna 1x sem! "


"de őt sosem érdekli velem mi van és régen sem érdekelte...."


Rakd össze a kettőt... szerintem egyértelmű.

2011. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Így már más :DDDDDDD

De akkor se szeretett. Ha pl. nekem valaki tetszik, akkor keresem a társaságát, ráírok, szeretnék összejönni vele, de az 1 hét alatt lejön, ha az illető szarik rám.


21/F

2011. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen bolond voltam belehabarodtam , 25 éves létemre pedig nem az első lány volt az életemben!


Lényeg, hogy nagyon szívesen elküldeném a jó büdös pics@ba és kiosztanám kegyetlenül!


Megtegyem vagy csendesen távozzak?

2011. ápr. 21. 14:41
 5/14 anonim ***** válasza:

Tedd meg.


Mert:


- már úgyis mindegy/már nincs mit vesztened

- könnyebb lesz a lelkiismereted

- megmarad a becsületed

- még így akár a teljes igazságot is megtudhatod, miért nem akart tőled semmit

2011. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyére kéne verned, bűnhődjön!
2011. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tudom nagyon gyerekesnek tűnik, így 25 évesen, de úgy érzem megérdemelne valamit, annak ellenére, hogy terhes lett, és a lakást elvesztette mert a munka koszos volt pedig normális tiszta irodai bizbaszt szereztem neki....


Igazábol kifejtve nagyon hosszú lenne ez a történet....

2011. ápr. 21. 15:16
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem baj, érdekel minket a történet!

Akit meg, nem nem kell elolvasnia :)

Engem tuti érdekel!

2011. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Okés! :)


Szóval, kicsit részleteket is mesélek akkor!


Megismertem! Később kiderült pasija van amit eltitkolt, de nem volt nehéz rájönnöm.

Állandóan csak panaszkodott...hogy milyen rossz a kapcsolata a párját már nem szereti, a szex pocsék, és elhagyná ha találna valakit akibe beleszeretne, mert se állása se lakása így nem tud elmenni tőle. (ami eleve hülyeség mert van anyu és apu akihez hazamehetne)


Szóval, találkozgattunk, stb stb, küzdöttem érte...megszerettem, nagyon is sajnos, sajnos túlzottan, és nagyon sokáig tartott míg ezt el tudtam fogadni h kihasznált!!


ő pánik beteg szinte mindig, ami valljuk be hülyeség, kérdezzetek meg bármely orvost erről!


Csak kitalálta h ne keljen dolgoznia!


Szóval egy időre hazaköltözött még is csak meg félig nálam lakott 1 hónapig kb , amíg szereztem neki munkát és találtam megfelelő ócsó albérletet.


Úgy éreztem, hogy szeret, mert mindig nagyon bújos volt, amikor együtt voltunk és szexelni is elég gyakran szeretett amivel nem is volt ssemmi gondom :) Na ez az egy tényleg jó volt!


De ez az egész , onnantól h megismertem, mindig én kerestem ha én nem keresem ő nem válaszol, ő gyakorlatilag nagy ívben lesz@rta h élek e vagy nem!


Neki mindegy, maaajd lesz valahogy , majd valahogy kifizetem a számlákat majd valahogy mindig lesz...típus!


Aztán megtudtam h egy új pasi is feljár hozzá, amir már korábban leírtam, szexeltek stb, és ott becsúszott a gyerek...nem figyeltek! el akarta vetetni de húzta halasztotta szóval végül megtartotta. Meg is akarja szülni de nem tudom hova, amikor az anyja sem bírja elviselni a csajt.


Mert mindig mindenben neki van igaza....


A pasit is kihasználta mint megtudtam később, és ő is elhagyta , de a csajt ez sem zavarja, maaajd lesz valahogy.


Jajjj! De! Amikor kellett neki valami amit olcsóbban meg tudok szerezni akkor mindig felhívott akkor képes volt felemelni a kagylót!


De én mindig csak azt kértem, tőle, hogy semmit nem kérek tőled csak annyit, hogy írjál h megvagy jól vagy minden rendben van e....nem ez is k*rva nagy kérés volt!


Háát megmondom őszintén lesz@rom h terhes, amikor mindenkivel lefekszik, aki leitatja, mert leitatni könnyű! Erre is mindig figyeltem h ne vigye túlzásba!


Ha valakinek kérdése van szóljon!

2011. ápr. 21. 15:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Kezdem sejteni, hogy gyakorlatilag miből él...
2011. ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!