Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el, lépjek le, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el, lépjek le, vagy előtte azért megérdemli h kiosszam?

Figyelt kérdés

Szóval!

Adott egy lány 24 éves, akinek még pasija volt mikor megismertem.

A pasiját 5 hónap után hagyta el elvileg értem, de ebben sem vagyok már biztos...Sz@r volt a kapcsolatuk, velem meg tudott beszélni mindent szeretett odabújni hozzám szerette ha simogattam egy egész napon át stb stb...vágyott rá soxor h velem lehessen.

De már akkor mikor megismertem már akkor is csak én kerestem én hívtam, ha nem kerestem volna ő sosem keresett volna 1x sem!

Segítettem neki lakást szerezni, munkahelyet, meg amit lehetett olcsóbban megszereztem neki. Sosem mertem pénzt kérni semmiért...

2 hónapja ismerkedik egy másik pasival amit nem árult el, dehát az emberek pletykásak és elmondták elég sokan akik látták, sőt még az anyja is! (a lányom egy idióta)

Jó elvileg most haverok vagyunk, de őt sosem érdekli velem mi van és régen sem érdekelte....

Úgy érzem a lelki szemetesládája voltam és csúnyán kihasznált....


Szerintetek is?


2011. ápr. 21. 14:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

ugye ugye!


Sajnos a legtöbb pasi köztük én is bedőltem a bájának meg a szépségének meg az ártatlan bújós viselkedésének....


Kihasználja a pasikat!


De szerintem én leszek az aki ki fogja őt osztani , akitől életében először megkapja a kiosztást!

2011. ápr. 21. 16:21
 12/14 anonim ***** válasza:
Én először is figyelmeztetném a leendő sorstársamat. Őt is megmenteném, a szélhámosnak is okoznék egy kis fejfájást: két legyet egy csapásra.
2011. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nem is hülye ötlet.
2011. ápr. 21. 21:18
 14/14 A kérdező kommentje:

Tudom nevetséges a bosszú de éédes!


eddig minden pasit átvert és kihasznált, most nem hagyom h ennyivel megússza!

2011. ápr. 21. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!