Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan normális lányok akiknek számit még valamit az őszinteség vagy az odaadás? 23/f

Figyelt kérdés

mostanság úgy veszem észre hogy ezek a tulajdonságok már nem számitanak...

és mindenki csak átveri a másikat...



2012. nov. 1. 23:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

hát én is ezt vettem észre Csak a PÉNZ meg h ARC vagy e

hiába vagyok szép még sose volt barátnőm leráztak mentek az ARC-okhoz

17/F

2012. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem számít csak az a baj hogy ezekből a srácokból akik rendelkeznek őszinteséggel odaadással általában hiányzik valami ami lányok többségének számít. Nem a pénzre gondolok, de lehet pl jó fizikum, vagy jó kiállás. A tipikus rosszfiúkból meg előbb-utóbb minden lánynak elege lessz. Nem tudom mennyit számít ha leírom de én még nem vertem át senkit és a barátomban is megvan mind a 2 általad elmlített tulajdonság.

24/L

2012. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igenis számítanak ezek a tulajdonságok a lányoknak...

...hátrányosan.

2012. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

haha, de tesó, miért vársz el olyan dolgokat egy nőtől amivel biológiailag nem rendelkeznek vagy nem az erősségük?

egs férfi intelligenciával és erővel érvényesül, hódít az életben. Egy nő sunyulással, sz*rkavarással, a társai hátbadöfésével és persze a n1 KÜLSŐ adottságokkal:) Ne mondd, hogy most újat mondtam:)

Alapszabályok: a normális nők rendszerint mind foglaltak. Beállhatsz a sorba kuncsorogni a több 50 fiú mögé.

Vannak szingli jól kinéző lányok, belsőre full defektesek. Ha van hozzá türelmed és feláldozható időd, sok sikert hozzá.

A többi unalmas, átlag alatti külsejű, vagy nagyon naiv nő. Gondolom ez meg nem elég jó.

Tehát egyszerűen vedd a tapasztalatod alkotta statisztikát: ha 23 éves korodig nem sok nőt találtál, aki lelkileg kielégített volna, fölösleges várnod a sült galambot. Fektesd az időd értelmesebb dolgokba: munka, karrier, család, sport, barátok, személyes hobbik. Hidd el, egészségesebb ember leszel, mintha örökké csak vágyakozol olyan nők után, akik biológiailag nem léteznek, csak a fejedben.

2012. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A 14. versenyző nézőpontját annyiban osztom, hogy ha görcsölsz rajta, úgysem fog összejönni. A nők megérzik az ilyet (: Inkább próbáld meg rendbe szedni az életed többi részét, látszódjon rajtad, hogy jól érzed magad a saját bőrödben, van célod az életben stb. Részemről őszinteség, odaadás nélkül nem létezik párkapcsolat, viszont ez a kettő önmagában még nem elég.


Felénk egyébként tág baráti körben szoktak tartós párkapcsolatok kialakulni, egészen egyszerűen azért, mert ott találkoznak hasonló értékrendű emberek.

2012. nov. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!