Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg? Lányok válaszát várom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg? Lányok válaszát várom?

Figyelt kérdés
Még nyáron voltam egy táborba ahova egy ojan lány is jött akit régebb óta ismerek . Nagyon Kedves aranyos szimpatikus lány. És eléggé megtetszett (már szinte túlságosan: Jó segg , mell és még szép is volt. am 15 éves Jó persze tudom hogy az ilyen lányoknak az idősebb fiúk jönnek be de azért egy kicsit reménykedtem(velem eggyidős) . De a táborba Meg*aszták és rájöttem hogy egy hűtlen ribanc, mivel több éve eggyütt van a fiújával akivel még mindig szoros kapcsolatba van, mint később megtudtam.Szóval az kérdésem hogy Tényleg ilyenek a lányok mert hogy ha még ő is ilyen akkor attól félek hogy csak a csúnyák maradnak nekem. Jó lenne ha írnátok ellen példát és azt hogy mi erről a véleményetek. Boccs a hosszú szövegért de előre is Köszi!

2012. nov. 1. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:

1 példából általánosítasz


ja, a lányok se jobbak a fiúknál


ha még rosszabbak is, akkor se tudsz sokat tenni ellene

2012. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nagy Tamás Cet ***** válasza:

Nézd(tudom hogy a lányok válaszát várod DE)habitus kérdése.

Azt mondanám hogy mindenki hűtlen a másikhoz.

De tudom hogy nem igaz mert mindig vannak kivételek(én hidd el tudom). Nagyon kevés emberben van meg ez a fajta erkölcs.

Sajnos ne is várd el senkitől, mert nincs értelme :(.

Ha szerencséd van találni fogsz egy olyan lányt akiről lerí hogy nem csalná meg a párját.

Na még nála is fent áll a hűtlenség veszélye.:)Csak minimális, és ha jó partnere leszel akkor valószínűleg nem fog bekövetkezni.(vagy nem szerzel tudomást róla).

Szó mi szó:) a hűség mára majdhogynem csak az értelmező szótárban találod.

2012. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó ez egy példa de az eddigi életem és tapasztalataim alapján sok pédát tudnék még felhozni de azok nem érintenek. Am nemet meg kort pls!
2012. nov. 1. 19:52
 4/10 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló.

Pont ettöl féltem és azért is írtam ki a kérdés hogy lássam hány olyan van aki nem ilyen hűtlen.

jó persze én is tudok több olyat akiről biztosan tudom hogy nem hűtlenek bár ők csúnyák ezek között volt ez a lányis pont ezért éreztem különlegesnek. De pofáraestem:(

2012. nov. 1. 19:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Én kedves és arányos lánynak tartom magamat de a páromat sose csalnám meg + szép is vagyok :D:D

15/L

ui.: és igazad van. Kevesebb nála az esélyed. Én is az idősebb fiúkra bukom. Nem csoda, hogy a párom is idősebb nálam

2012. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nagy Tamás Cet ***** válasza:

Milyen példát vársz tulajdon képen?!

Akiket ismerek olyan ronda mint a bűn, vagy olyan szép mint az angyal, és mégis megcsalta a párját.

Olyat is ismerek aki csúnya, vagy szép és nem csalta meg (vagy nem tudok róla)(de inkább nem tudok róla:)). Nem szépség függő hanem habitus.Mi bennünk férfiakban ugyan ez.

2012. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nagy Tamás Cet ***** válasza:

Ha pedig arra gondolsz hogy van-e esélyed nála.

A válaszom az, hogy biztos van:)ahogy le is írtad a sztorit :)

2012. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az a csaj egy k*va, bár abból manapság sok van. én soha nem csalnám meg a barátomat, pedig engem is sokan szépnek tartanak, de mondjuk inkább h átlagos vagyok. egyik táborban voltak fiú szobatársaim, de meg se fordult a fejemben h megcsaljam a barátomat. 17/L
2012. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha élőszóban is ilyen a fogalmazásod, akkor sajnos még a rondáknál sincs esélyed, és ha már a technika eljutott oda, hogy a számítógép képes kijavítani a helyesírási hibákat, akkor legalább azt használd, ha fejből nem megy. Nem vagyok nyelvtantanár, de fájt olvasni a soraidat.
2012. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy érzem itt nem volt nagy jelentősége!
2012. nov. 1. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!