Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el a kezdeti szerelem?

Figyelt kérdés

11 hónapja vagyunk együtt, az elején nagy volt a szerelem, én most már nem érzem magam szerelmesnek, de nagyon szeretem. Ő még szerelmes, de már nem annyira, int az elején. Ennek ellenére közös jövőt tervezünk és tényleg nagyon szeretjük egymást.


Csak máshol meg azt olvasom, hogy pár év után múlik el ez az érzés, nálunk meg már legalább 3 hónapja ez van .. Nem korai egy kicsit?


2012. nov. 1. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nálad nem is szerelem volt, csak fellángolás.
2012. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg tudom különböztetni a 2 érzést.
2012. nov. 1. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy egy szerelem fél év alatt elmúlik-e...
2012. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szerelem ha elmúlik is, attól lehet nagyon erős szeretet. Az sokkal erősebb szerintem. Különben meg újra fellángolhat még a szerelem köztetek attól, hogy most kicsit alább hagyott.
2012. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy éve vagyunk együtt hullámvölgyekkel. Ha kicsit alábbhagy a szerelem, akkor teszünk némi fát a tűzre, hogy újra lángoljon. :) Eddig jól működött, olyan szerelmesek vagyunk egymásba még mindig, mint ahogy kezdtük.
2012. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudnál tanácsot adni, hogy újra fellángoljon a szerelem?
2012. nov. 1. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!