Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csináljam? Lentebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pom.pom kérdése:

Hogyan csináljam? Lentebb bővebben.

Figyelt kérdés

Szeretek valakit,másfél éve vagyunk/voltunk együtt.

Nagyon sokat bántott lelkileg,nagyon sokat hazudott,de én mindig adtam neki új esélyt,viszont nem tudom hogy ezt a sok fájdalmat letudja-e győzni a szerelem mert kezdem azt érezni hogy mivel bizalmam nincsen felé hogy nem tudom már folytatni.De nem tudom elképzelni hogy nélküle vagyok.Mit tegyek?


2012. nov. 1. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben mindig két út van, vagy továbblépsz (nem megbocsátás, csak továbblépés), vagy pedig elhagyod. Bár csak a megszokás kedvéért maradni valaki mellett elég rossz indok.
2012. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem. Sokszor nem tudtam elhagyni, de most végre úgy érzem, hogy mennyi fog.


Túl sok volt már nekem a fájdalom, lépnem kell.


Ha jót akarsz magadnak Te is lépsz, mert ha megszokja, hogy hiába hazudik, hiába bánt téged, te elnézed neki, megteszi többször.


19 L

2012. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!