Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nagyon nagy balf*sz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagyon nagy balf*sz vagyok? Most csináljam ezt vagy ne? Vagy gáz lenne?

Figyelt kérdés
Szóval lehet kicsit vagy éppen nagyon szánalmas de biztos minden fiú tapasztalt már olyat ,hogy nem szólít le egy lányt. Bizonyos okok miatt. Szóval a sztori ,hogy "megismertem" buszon egy lányt már az első pillanattól tetszünk egymásnak , és a lényeg ,hogy azóta így hetente ha egy buszon utazunk szemezgetünk eléggé rendesen meg hát jah így értitek... Sajnos valami én már sokszor elbaltáztam a dolgot ami miatt persze utólag lettem ideges de MINDIG közbejött valami ami elcseszte a kedvem és elég hangulatember vagyok tehát nekem nem megy ez a leszólítósdi csak úgy.:/
2012. okt. 27. 17:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Szóval múlt héten is rossz passzban voltam és csak magamra erőltettem egy szolid mosolyt látszott viszont rajta hogy Ő ettől nagyon bezsongott meg igazából én is mert nagyon szép és biztosan nagyon aranyos is :) Ma elterveztem előre hogy leszólítom a kis drágát lesz ami lesz persze közbejött egy kis összetűzés pár gyökérrel aminek a vége az lett hogy atom ideges lettem. A többit ki lehet találni , és én tényleg nagyon akarom ezt a lányt de bef*stam ,hogy mi lesz. Of course lúzer vagyok ez tény ,hogy egy lány aki mosolyog rám és egyfolytában szemez velem nem szólítom meg de ez van már nem tudok változtatni.
2012. okt. 27. 17:43
 2/4 A kérdező kommentje:
Már a nevét tudom legalább és milyen magától értetődő lenne ,hogy bejelölöm facen és összejövünk stb DE pár hónapja töröltem magam a sz*rról és eddig nem is volt rá szükségem. Szóval nagyon türelmetlen vagyok és nekem kell a lány ezért mihamarabb akcióba szeretnék lépni vele de messze lakunk és most ugye 1 hét szünet lesz tehát nem látom. Szóval azt terveztem kissé hevesen talán ,hogy egyik haverom majd szépen bejelöli és ha visszaigazol akkor majd ráírok hogy SZIA én vagyok a blablabla és happy end :D Ezt inkább ne???? Szerintem nem túl jó ötlet talán erősen hülyének fog nézni. De annyira tetszik nekem és nem bírok várni. Legalább értékeli ,hogy mit meg nem teszek érte nem?:D Egyébként nem ismerem de tudom ki az apja és én meg ideges lettem emiatt és oda akartam menni a fater kocsijához és neki megmondani de szerencsére ott volt az egyik ismerősöm és mondta ,hogy inkább ne :D
2012. okt. 27. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy lányért beregiznék talán arra a sz*rra, ha csak így tudnék vele megismerkedni. Vis legalábbis elkezdeni........
2012. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan regisztráld magad újra, tegyél fel egy-két profilképet, hogy lássa, te vagy az, aztán jelöld be. Haverodat nem biztos, hogy visszajelöli, mivel nem ismeri.


"Egyébként nem ismerem de tudom ki az apja és én meg ideges lettem emiatt és oda akartam menni a fater kocsijához és neki megmondani "


Hát ezt a részt nem értem, elmagyaráznád?

2012. okt. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!