Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOK! Hogyan Csináljam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Hogyan Csináljam? Ezzel már voltam csak kevés válasszal, légyszíves kort is írjatok.

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy lány akivel össze akartam jönni de nem jött össze...szokásos...nem beszéltünk pedig eléggé tettem ezért az egészért, de semmi. Most nem a sablonokról van szó, tényleg!

Pár napja találkoztunk és igazából semmi nem volt, jót beszéltünk de egészen más témáról, én meg nem akartam felhozni neki ezt. már lemondtam róla...egészen addig amig meg nem láttam újra. Hihetetlen jó volt h mosolygott beszélgetés közbe, volt h érintkezés is volt, és hát olyan jó volt, mintha egyszerűen...áj nem is tom.


Hogyan hozzam a tudatára h neki ne leygen kellemetlen és h én akarom tőle vmit? Kort is írjatok csajok légyszíves :)


Igazából nem is tom mé nem jött össze...hely idő nem volt jó vag ynem tom, de igazából azt is kérdezném h hogyan csináljam azt h beszéljek vele mert találkozni még fogunk csak egész más miatt, meg hát csapatba leszünk szal nehéz lesz, de segítsetek abban csajok h mit kérdezzek tőle mit mondjak neki,mert ha beszélünk akkor onnan oks mert ehhez van vmi kis érzékem :)

Meg hát ez a csaj olyan csak akiért megéri "kockáztatni", meg többször próbálkozni.

Valahogy azt szeretnném elérni h gondoljon rám és jó érzése legyen közbe :$


2011. jan. 8. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Habár nem lány vok, de sztem ha elsőre nem kellettél neki, másodszorra se fogsz. Hacsak nem változtattál közben drasztikusan a külsődön, mert csak az számít nekik.
2011. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

de aranyos vagy:)

én is volt pasimat 2X dobtam, és 3.ára is összejöttünk, mert küzdött értem meg törtetett:D én nagyon értékeltem, nem tudom mi változott meg de nagyon belezúgtam, aztán ő szakított és még mindig hiányzik.

úgyh szerintem van esélyed.társaságban is lehet közeledni hozzá, meg próbáld elhívni randira, meginni vmit ilyesmi, s ha elmegy akkor az már jó, ha nem hajlandó kettesben találkozni, próbáld meghódítani társaságban, meg írogass rá neten, hogy érezze hogy folyamatosan gondolsz rá...vagyis hát ha megéri akk gondolom igy is ugy is ez lenne:P

Sok sikert!:) 16/L

2011. jan. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!