Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nagyon nagy balf*sz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagyon nagy balf*sz vagyok? Most csináljam ezt vagy ne? Gáz lenne?

Figyelt kérdés
Szóval lehet kicsit vagy éppen nagyon szánalmas de biztos minden fiú tapasztalt már olyat ,hogy nem szólít le egy lányt. Bizonyos okok miatt. Szóval a sztori ,hogy "megismertem" buszon egy lányt már az első pillanattól tetszünk egymásnak , és a lényeg ,hogy azóta így hetente ha egy buszon utazunk szemezgetünk eléggé rendesen meg hát jah így értitek... Sajnos valami én már sokszor elbaltáztam a dolgot ami miatt persze utólag lettem ideges de MINDIG közbejött valami ami elcseszte a kedvem és elég hangulatember vagyok tehát nekem nem megy ez a leszólítósdi csak úgy.:/
2012. okt. 27. 23:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Szóval múlt héten is rossz passzban voltam és csak magamra erőltettem egy szolid mosolyt látszott viszont rajta hogy Ő ettől nagyon bezsongott meg igazából én is mert nagyon szép és biztosan nagyon aranyos is :) Ma elterveztem előre hogy leszólítom a kis drágát lesz ami lesz persze közbejött egy kis összetűzés pár gyökérrel aminek a vége az lett hogy atom ideges lettem. A többit ki lehet találni , és én tényleg nagyon akarom ezt a lányt de bef*stam ,hogy mi lesz. Of course lúzer vagyok ez tény ,hogy egy lány aki mosolyog rám és egyfolytában szemez velem nem szólítom meg de ez van már nem tudok változtatni.
2012. okt. 27. 23:50
 2/10 A kérdező kommentje:
Már a nevét tudom legalább és milyen magától értetődő lenne ,hogy bejelölöm facen és összejövünk stb DE pár hónapja töröltem magam a sz*rról és eddig nem is volt rá szükségem. Szóval nagyon türelmetlen vagyok és nekem kell a lány ezért mihamarabb akcióba szeretnék lépni vele de messze lakunk és most ugye 1 hét szünet lesz tehát nem látom. Szóval azt terveztem kissé hevesen talán ,hogy egyik haverom majd szépen bejelöli és ha visszaigazol akkor majd ráírok hogy SZIA én vagyok a blablabla és happy end :D Ezt inkább ne???? Szerintem nem túl jó ötlet talán erősen hülyének fog nézni. De annyira tetszik nekem és nem bírok várni. Legalább értékeli ,hogy mit meg nem teszek érte nem?:D
2012. okt. 27. 23:51
 3/10 anonim ***** válasza:
nagyon félsz hogy mi lesz ha mégsem jön össze, szerintem nincs veszítenivalód ha leszólítod, mert nem hiszem hogy visszautasít, ha mégis akkor is nem is ismered :D nem baj ha nem vagy fullosan boldog de tegyél úgy mintha ez azért lenne, mert kicsit félénk vagy és szólítsd le végre csak szia van kedved beszélgetni? amúgy Gábor vagyok és te? :D
2012. okt. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig száj nélkül nem jutsz puncihoz.:D Bocs a megfogalmazásért. Am legyél egy kcisit bátrabb most komolyan mi történne ha nem sikerülne? Ő csak 1 lány a több milliárdból nem igaz?
2012. okt. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok ne facebookon, inkább élőben :/ hidd el sokkal jobb lenne
2012. okt. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

csinálj uj fb-t az adat védelmi beálitást álitsad be ugy hogy csak te lásd az üzi falad meg az ismeröseid rakj fel 1 képet az odő vonalrol meg töröld a regisztrácio dátumát :D

és jelöld be a csajt :D és írj rá :D

2012. okt. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmeztem,akkor a haverod facebook profilján keresztül szeretnél vele beszélgetni.Ez a legidiótább ötlet szerintem és sürgősen felejtsd el!Ha facebook-on akarsz vele beszélni akkor csinálj egyet,mert szerintem nem a legjobb,hogy ha más bármikor elolvashatja azokat az üzeneteket amiket ti szigorúan privát üzenetnek szántatok.A haverod pedig akármikor belekavarhatna.

A lúzer pedig azért lesz valaki,mert nincs akaratereje és könnyebbnek tartja feladni.

2012. okt. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a facebook-os ötlet tényleg sz*r,mert rendkívül személytelen az egész.Szemtől szemben több esélyed van a sikerre.
2012. okt. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy ötlet! Mielőtt leszáll vagy te leszállsz a buszról akkor lép oda hozzá. Kérd el a számát, fb címét vagy bármit. Akkor nem kell a kínos "úgy sem jut eszembe semmi" perceket végigdadogni... Aztán majd ráírsz, és megtudsz mindent ami érdekel..
2012. okt. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tipikus, ismerős szituáció, nálam szinte mindig ez van. Eddig semmit nem tettem értük,hogy össze is jöjjön velük, már így udvarlási cselekmény terén. Nem kell erőlködni, van hatszázötvenezer ilyen kérdés, és minden topic arra lukad ki,hogy vagy mersz és nyersz, vagy pö-csölhetsz a markodon, meg mehetsz pénzért macáztatni a farkadat. Ha nem megy, képtelen vagy, akkor hagyod a fenébe, és elfogadod, hogy nem lesz barátnőd, ha meg összekaparod magad, akkor felszeded és ennyi. Nincs ezen már mit nyűglődni. Az a baj,hogy te is elkövetted azt a hibát, amit én is szoktam ilyenkor. Túl sokat vársz, közben totál beleszeretsz halálosan a lányba. Nem jó a sorrend. Mert ha már szinte leszólítás előtt halálosan bele vagy zúgva, nagyon akarod, és el is ba-szod szépen. Aztán bőghetsz. Amikor csak a tetszik fázisban vagy, már akkor kéne haverkodni, akkor még jobban félválról veszed, aztán az első randin volna helye a halálosan szelemes vagyok már-nak. Én azt mondom, ha nagyon görcsölsz, akkor késő. Nem tartottad a stádiumokat, amit fent írtam, és belebonyolódtál végzetesen. El fogod rontani nagy valószínűséggel. Merev kispajtinak fog majd rád tekinteni ilyen hozzáállással, nem pedig potenciális szaxuális partnerként. Gondold át!
2012. okt. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!