Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy csináljam hogy jó legyen?...

Hogy csináljam hogy jó legyen? Folyt. Lentebb

Figyelt kérdés
akarok csinálni egy fényképes csokitortát.az ostyakrémet egy krémre kell ráhelyezni.kívülről lekenem az egész tortát krémmel.a probléma ott kezdődik hogy nem tudom,hogy húzzam be csokimázzal úgy hogy a tetejére ne kerüljön csoki csak az oldalára.tippek???
2010. febr. 18. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan nem értem,hogy mi a prolbémád.Ha csak az oldalára szeretnél csokit akkor csak oda kend.Vagy az a baj h a felső lapot is be kellene fedned és ott nem akarod csokival?akkor oda elég mondjuk egy 2 dl-es tejszin felverve,majd kend azt rá!.Ha ha részletesebben leirod akkor talán még többet segithetek.
2010. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szóval.a torta tetejére kerül egy fényképes ostya.az alá nem szeretném ha csokimáz kerülne.CSak a torta oldalára kellene.de ha az oldalára késsel viszem fel a csokimázat,akkor az nem lesz szép sima.ezért kéne csurgatni,de azt meg nem tudom hogy csináljam,hogy a tetejére ne menjen a csoki.
2010. febr. 25. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:

szia.Első vagyok.sztm fel lehet szépen kenni a csokit késsel.csal ügyesen és gyorsan mielőtt megdermed.csinálj próbát előtte.esetleg 1 kicsi tortát ami nem a nagy napra lesz kép nélkül.

Nekünk már sikerült.

2010. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!