Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nezem a hazasodna a gazda c...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nezem a hazasodna a gazda c musort azt rtl klubon most. Miert azt latni, hogy akik a fiatalabb gazdakhoz jelentkeztek arajeloltkent, azok mind egy kaptafara keszultek egytol egyig?

Figyelt kérdés
Mind az 5-5 lany aki a ket fiatalabb gazdahoz jelentkezett, az a tipikus vekony, maca, plazacica kategoria sok szolival megspèkelve. Miert van az, hogy ezek a plazacica utanzatok (normalis lanyok is ugy oltozkodnek.ezek szerint mint a plazacicak) annyira elterkedezek es a legtobb lany probalja atvenni ezt az uri noi cicomas, 5 kilo smink, szolis bor, fullos ruhazat stilust?
2012. okt. 31. 22:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mert ezek mind beképzelt p*csák, és ezek jelentkeznek az ilyen műsorokra, hogy majd itt felfigyeljenek rájuk, aztán mehessenek jó pénzért vetkőzni, meg olyan színvonalas műsorokat vezetni, mint a VV Ágica. Ahogy itt olvasom a kommenteket, már a gazdák között is van cukifiú, hú de jó, olyan gazda kéne, amelyik sz*ros gumicsizmával megtapossa őket, ha valamire húzzák a szájukat. Többet tanulnának az életről.
2012. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A legtobb lany szerintem nem.azert ment oda, hogy.majd ott kegtanul fozni, mosni, xartkaparni, hanem azert hogy eltartsa magat a gazdaval. Kovezzetek meg ha nem ez a celja 10 bol 9 oda jelentkezo ribinek. Ez a caros gumicsizmaval valo megtaposas nagyon utott :D
2012. okt. 31. 23:30
 13/19 anonim ***** válasza:

Aki ma volt idősebb fószer, ott nekem a két megmaradt nő szimpatikus volt. Érettebbek, idősebbek, én rajtuk nem éreztem ezt a plázap*csa stílust.

Mondjuk én nem vagyok egy előítéletes ember, de engem inkább a rengeteg bőrönd érintett durván. :D Mit akar egy olyan csaj egy tanyán, aki pár napra, avagy néhány hétre 3-4 gigantikus méretű bőrönddel megy? Már ebből meg lehet mondani szerintem, hogy ki az aki egyszerűbb, normálisabb és ki az, aki csak a külső és mindennapra legyen új ruha, mert ciki ha kétszer látják rajtam ugyanazt a felsőt... Na mindegy.


Egyébként a fiatalabbak nekem is szimpatikusak. Közülük az idősebb kevésbé, mert úgy láttam elég alacsony, ami magas csaj létemre nálam hátrány jelent. Ezt leszámítva én eltudnék képzelni magam mellett ilyen embert társként. Az egyetlen problémám az ezzel, hogy én nem ilyen életre terveztem, nem akarom hogy eltartsanak és egész nap állatokat kelljen nevelgetnem. Szeretném hasznosítani a diplomámat és ezt elzárva mindentől nyilván nehezen tudnám megtenni. Ez az összes kifogásom. Ha az a tanya város közelben van és én mindennap eltudok járni dolgozni a "magam kis világába", úgy abszolút boldog tudnék lenni egy ilyen környezetben, ilyen életben, sőt...

2012. nov. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
89%os te is varosi liba.szeretnel lenni? Bocs ha szemelyeskedtem. Amugy nem.tudom.milyen diplomad van, de lehet azt ott is tudod valamilyen modon hasznositani, pl ott a tanyan konyvelsz, vagy berendezel egy kis szobat ahol uzheted a foglalkozasodat. Este meg kicsit besegitesz a hazimunkaba.
2012. nov. 1. 07:02
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Mérnöki diploma, nem igen tudnám helyben hasznosítani és lehet ezért bárminek nevezni, de ha már ennyit tanultam érte, akkor szeretnék dolgozni is. Ettől függetlenül ugyanolyan nő vagyok mint a többi, természetes hogy viszem a háztartást és szeretnék gyerekeket, DE olyan férjet szeretnék nyilván, aki segít és nem csak osztogatja a feladatokat.

Nem feltétlenül akarok városban élni, de város közelben igen. Jó ha van a közelben bolt, orvos, posta, akár kórház, munkahely, egyebek. Én többnyire falun nőttem fel, egy kisebb város közelében. Nekem ez az élet is tökéletes, nem vágyom panel rengetegbe. Az egyetlen feltétel amihez tartom magamat, hogy szeretnék elhelyezkedni a szakmámban.

2012. nov. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ó most bevágtátok a durcit mert megmondtam az igazságot. :) Kösz a 0%ot, az álláspontom ezután is változatlan.
2012. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Én egyáltalán nem vagyok plázacica.Falun élek.A legközelebbi város 30km-re van.Szoláriumot még életemben nem láttam és sztem nem is fogok.Nyáron kimegyek a napra és lebarnulok.Sminket soha életembe nem használtam és inkább tornacipő,farmer,mint magassarkú p*csa szoknyával.

2012. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Városi lány vagyok, falun megbolondulnék. No nem az állatok miatt, hanem a szomszédban lakó anyuka és a mindent tudni akaró faluközösség miatt.

De: nehogy már valaki azt gondolja, hogy a "városi lány" az egy agyonszolizott, feltöltött szájú, műkörmös, hasig dekoltált libát jelent. Ilyet találni bárhol a lakóhelytől függetlenül.

Ebbe a műsorba mindét oldalról a magamutogató, celeblétre vágyó emberek jelentkeztek. Ha egy pasi elfoglalt és nem talál magának a közelben feleséget, akkor valamelyik társkeresőn keres magának, kihagyva a médiát és a nyilvánosságot. ha tényleg komolyan gondolja.

Az egész megrendezett, egyetlen őszinte mondat vagy pillantás nélkül. Rieliti só.

Ha valaki tényleg egy gazda felesége akar lenni, akkor nem ilyen megjelenéssel nyomul. Ez ugyanis abban a környezetben teljesen felesleges és nem hiteles. Akár gazolni kell, akár állatokat etetni, célirányos ruházatban célszerű ezt tenni. Mellesleg a városban sem tűsarkú szandálban és miniszoknyában tipegünk el a hetipiacra, hogy aztán húszkilós kosarakkal egyensúlyozva próbáljunk bokatörés nélkül hazaérni. Mert ez a szerkó csak arra jó, hogy lebontsák a csajról, viselni nem.

2012. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, "rendes csaj" sokféle van. Én speciel nem pucolok tyúkot, mert itt, ahol lakom, a hentes megteszi helyettem. Viszont dolgozom, pénzt keresek, minden bizonnyal hússzor annyit, mint amennyit vidéken(pontosabban Budapesten kívül) keresnék. Főzni tudok, mert ez nem a vidéki lány sajátja, a városban is képesek rá az emberek.

De abban maximálisan egyetértünk, hogy a műsorban megjelenített nők bárminémű hasznossága erősen kérdéses.

Ráadásul ilyen luvnyákat bármelyik faluban találni.

2012. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!