Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasodna a gazda! Kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodna a gazda! Kellene neked ilyen pasi?

Figyelt kérdés
Van ez az új műsor. Te összejönnél egy ilyen mezőgazdasági figurával?
2012. júl. 5. 22:23
1 2
 1/14 lekváros tészta ***** válasza:
0%
retek 1 műsor mit ne mondjak.. am nem .. 19/f
2012. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
még szerencse :D
2012. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát te nem is kellenél nekik, egyik se búza úgy tudom :D
2012. júl. 5. 22:25
 4/14 anonim ***** válasza:
A házasodos izénál azt gondoltam ennél lejjebb már nincs! Van! Az ekebajnokok
2012. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért ezek egy fokkal jobbak, mint a Bunkó Dániel volt.
2012. júl. 5. 22:27
 6/14 lekváros tészta ***** válasza:
mi az hogy nincs lejjebb ? várjál te még.. nemsokára jön a való világ 6 XD
2012. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ok, de az nem párkeresős műsor, ott csak spontán hágnak a résztvevők
2012. júl. 5. 22:29
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Már látom magam előtt a következő évadot: Hitelezőt keres a gazda!

Olyan tejbepapi mindegyik, elmondták az egész életüket, hány nőben csalódtak és hogy mennyire várják az igazit. Mind aranyos volt, de olyan kis papucsok. Plusz szerintem elég kétségbe lehetnek esve ha már így kell őket országnakvilágnak kínálgatni. El tudom képzelni milyen "ambiciózus" nők fognak jelentkezik, igen képzelni, mert nézni nem fogom :D az első adást is csak unalmamban random láttam :P

2012. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja csak arra akartam kilyukadni, hogy ha össze is jönnek valakivel akkor is lehet kihasználják majd őket. Egy ilyen ember a sok állattal, növénnyel sokaknak lehet jóparti azokközül akik a pénzre mennek...ezért mondtam a hitelezőt, hogy a csajok majd rájukrabolnak tuti, cukik voltak, vagy 2-3 volt helyes és olyan akit nem ejtettek a fejére, a többi elég kétségbeesett volt.
2012. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ritka naiv ez a szerencsétlen, hogy hagyta magát ebbe a cigánycirkuszba belerángatni.


Az sem volna meglepő, ha kiderülne, hogy ez is egy megrendezett sztori volt, és a gazda se az, aki.

2012. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!