Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Máris hanyagol? Én rontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máris hanyagol? Én rontottam el valamit? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy hete jöttünk össze a pasimmal, aki előtte nagyon édes volt és figyelmes. Annyira jó volt,hogy hajnalig tudunk beszélgetni telefonon és nagyon szépeket mondott stb. Még verset is írt nekem...


Aztán összejöttünk és azóta valami megváltozott. Legutóbb egy egész éjszakás bandázás után átugrottam hozzá megvárni a reggeli buszt és nagyon örültem, hogy végre kettesben lehetünk... erre nekiállt játszani. Én meg bealudtam, amit talán nem kellett volna, de mivel fáradt is voltam, és nem is foglalkozott velem...

Utána nem is keresett, két nappal később fb-on futottunk össze és -bár megkérdezte, hogy mikor találkozzunk- megegyeztünk hogy egy hét múlva látjuk egymást... pedig mondtam is neki, hogy a másnap estém szabad...de mégsem vette a lapot... :(


Szóval amióta összejöttünk, mintha nem is törődne velem. Vagyis az előzetes viselkedéséhez képest nagyon sokat változott. Pedig még csak egy hete tart. Mit csináljak?



2012. júl. 4. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
paprikáskrumplit
2012. júl. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem veszed észre hogy megdugott és már nem kellessz neki?
2012. júl. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet leült a kezdeti lelkesedés. Beszéljétek meg, és addig szakítsatok amíg még nem mélyültök el. Vagy lehet most egy kis nyugira van szüksége, mert meghalt a hörcsöge, vagy nem tudom.
2012. júl. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem vagy elég érdekes neki!:(
2012. júl. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia szépségem, szerintem csak játszik veled és meg akart kapni, hogy tudjon büszkélkedni egy olyan okos, és gyönyörü lánnyal mint amilyen te vagy :) Ne higyj az olyan szemeteknek akik kedveskednek csak azért hogy veled lehessenek! Egy ilyen tökéletes hercegnő mint te jobbat érdemel :)) Legyen szép napod, aludj jól, kellemes álmokat!
2012. júl. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat :)


Első: a holnapi menü sajnos lecsó, majd legközelebb...


Második: Nem dugott meg. Nem jutottunk tovább a csókolózásnál, sőt még csak nem is próbálkozott - tehát még az sincs, hogy elutasítottam volna és ez lenne a baja. Egyébként, ha számít valamit ő még szűz. És 17 évesek vagyunk.


Harmadik: és ezt hogy lehetne megbeszélni? Azzal nem rontom tovább a dolgot, ha már most ilyenkor dilizek, hogy hé drágám, én is a világon vagyok..? :S


Negyedik: én is ettől félek :(


Ötödik: Húú... hát köszönöm ezt a sok szépet :O habár nem tudom, mire alapozod, hogy okos vagyok meg szép, de köszi :) Nem hiszem, hogy csak egy strigula vagy trófea lennék, mert eléggé hosszú távra tervez a srác... bár az más kérdés hogy mit mond.


Köszi a válaszokat, várok még :) Én mindenképp helyrehozni szeretném ezt a dolgot, nem pedig búcsút inteni, hogy akkor szia, ennyi volt...

2012. júl. 4. 01:14
 7/10 anonim ***** válasza:
leszarom
2012. júl. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ez tudtommal egy olyan oldal, ahol válaszolni LEHET a kérdésekre. tehát nem kötelező. úgyhogy nem értem mi bajod van, vagy hogy minek írtál egyáltalán... -.-
2012. júl. 4. 01:28
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem ott rontottad el,h csak átugrottál bozzá egy egész estés bandázás után megvárni a buszt.Nem érzi magát így fontosnak.De beszéljétek meg.
2012. júl. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Szerintem is meg kellene beszélnetek. Nem interneten vagy telefonon,hanem élőben,hidd el,úgy ezerszer többet ér. De az azért szerintem durva,hogy 2 napig nem keres. Mindenesetre kérdezz rá kedvesen 1 hét múlva,hogy mi a baj, és,hogy te azzal a fiúval jöttél össze aki nagyon aranyos volt. Lehet,hogy csak megijedt, hogy most már nem csak az "udvarlás" résznél tartatok, hanem tényleg egy pár vagytok.

Sok szerencsét kívánok hozzá, és boldogságot a következőkben! :)

2012. júl. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!