Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nezem a hazasodna a gazda c...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nezem a hazasodna a gazda c musort azt rtl klubon most. Miert azt latni, hogy akik a fiatalabb gazdakhoz jelentkeztek arajeloltkent, azok mind egy kaptafara keszultek egytol egyig?

Figyelt kérdés
Mind az 5-5 lany aki a ket fiatalabb gazdahoz jelentkezett, az a tipikus vekony, maca, plazacica kategoria sok szolival megspèkelve. Miert van az, hogy ezek a plazacica utanzatok (normalis lanyok is ugy oltozkodnek.ezek szerint mint a plazacicak) annyira elterkedezek es a legtobb lany probalja atvenni ezt az uri noi cicomas, 5 kilo smink, szolis bor, fullos ruhazat stilust?
2012. okt. 31. 22:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Két fiatalabb? A 25 évesre és a 31 évesre gondolsz?
2012. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

gondolom nem tudod hogy készül egy ilyen "reality" műsor? olyan szereplők kellenek akik érzelmeket váltanak ki a nézőkből, független attól hogy milyet. már elérték a céljukat mert azzal foglalkozol, hogy cicababásak a csajok.

amúgy meg pénz, pénz, pénz

2012. okt. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hat lehet. Egyik a Bence, a masik meg a Szilveszter.
2012. okt. 31. 22:37
 4/19 anonim ***** válasza:
19%

Nos elmondom miért csak ilyenek vannak.

Azért mert már CSAK ilyenek vannak ebben az országban! Ilyen agyonszolizott beképzelt kisminkelt agyonplasztikozott plázahulladékok. És nem csak ebben az országban, hanem az egész világon szinte, én még sosem találkoztam szolid kinézetű jól nevelt normális lánnyal, és most kérek mindenkit ne jöjjön azzal a válasszal hogy rossz körökben mozgok, mert nem erről van szó. Egyszerűen ezt látom mindenhol és engem is aggaszt ami ebben a világban van. Számomra is kétséges hogy valaha is találok valakit, sajnálom ezeket a gazdákat hogy ilyenre kényszerültek, bár elég debilnek tűnik az egész, ilyet én nem vállalnék be még akkor sem ha az a veszély fenyegetne hgoy egyedül maradok.


20/F

2012. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy merhetetlen modon ezek elszaporodtak mint a fiuknal a rozsaszin polos, szortelen babaarcu pasik. Csak az a baj, higy ezekre van leginkabb kereslet, ezert van letjogosultsaguk, ezert szaporodtak el. Ami a legszornyubb, hogy a mai 12-14eves lanyok kozul is ezt latom a facebookos tukorben valo pozolast 1 szál bugyiban. Nem csodalom hogy ezek a rendes es igazi ferfiak(igen kedves lanyok ezek az igazi pasik, nem a rozsaszin csogatyas beckhamek) nem talalnak rendes not maguknak akik tudnak kosni, fozni, tyukot.pucolni stb. De van egy erzesem, hogy egyik sem fog talalni itt sem rendes csajt, mert fog majd mind visitani a locitrom kaparasa kozben, hogy beszakadt a kormom. Megyek vissza Pestre karis, ez nem nekem valo.
2012. okt. 31. 22:55
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Hát azt nem tudom...de Bence megérne egy ajtócsapkodást :P (:
2012. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Utolso. Te is.ilyan lany vagy mint ezek es a kulsosegekre gajtasz. Bence all a leginkabb kozelebb ehhez a rozsaszin polos sportos cukifiukhoz. De mivel lany vagy es a lanyoknak ezek a cukipasik kellenenek mindnek egytol egyig igy ezen a valaszodon meg sem.lepodtem. Te is a felszines lanykak tobb milliardos taborat eroaited.
2012. okt. 31. 23:16
 8/19 anonim ***** válasza:
te amúgy lány vagy kérdező?
2012. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Erosited. Majd fogod mondani, hogy te nem az a felszines, rozsaszin mazos cukorfalat lanyka vagy. De ugye messzirol jott ember azt mond amit akar.
2012. okt. 31. 23:18
 10/19 anonim ***** válasza:
te is csalódtál már kérdező?
2012. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!