Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne zavarjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne zavarjon annyira, hogy a párom nézi a nőket?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 17:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%

Hát, az Én férjem szokta lesegetni Őket :D Néha épp én mondom neki milyen cépike az a csaj, figyeld csak :D (nah, persze, akkor meg már nem is érdekli :D )

Úgy vagyok vele, nem vakságot, hanem hűséget fogadott :D Engem személy szerint nem zavar, mit bánom én mit/kit leseget, míg engem izzaszt éjjelente :D :D :D Mondjuk nem vagyok féltékeny típus sem (szerencsére).

2012. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
60%

Amikor a feleségemmel vagyok, sose nézek meg más nőket. Ez lehet azért is mert keveset vagyunk együtt. De a jelenlétén kívül se szoktam nőket bámulni, hogy miért azt ne kérdezd.

A párod meg enyhén bunkó.

2012. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A pasik genetikájába ez bele van kódolva. Nekik kellett hódítani. Választani pedig a nőknek. A legalkalmasabbat. Mi a gond? Ha fordítva lenne, jobb lenne?
2012. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Megjöttek az álpasik...enyhén bunkó ... xD
2012. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én nem "ál" vagyok, de a párom mellett is nyugodtan megnézek egy nőt, főleg ha valami feltűnőt látok rajta (akár pozitív akár negatív irányban), pont ahogy megnézek egy autót, egy házat, egy virágot is, ha valamiért felkelti a figyelmem, erre való ugyanis a szemem. És nem említette soha a párom, hogy ez a legcsekélyebb mértékben is zavarná. Én se várnám el tőle, hogy az emberiség felét jelentő férfiakat juszt se nézze...

De egyébként le lehet az ilyen helyzeteket rém egyszerűen kezelni ha az ember ottfelejti valakin a szemét és kínossá válik, mondjuk azt mondom a zasszonynak, hogy "látod azt a csajt, nézem egy ideje, hát legalább olyan vastag a combja mint a tiéd, azt mégis nyugodtan felvesz miniruhát" oszt csókolom:)))

2012. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
60%
A 18:12-es kommentedre: az enyém nem. Le fognak pontozni és azt fogják írni, hogy nem igaz méghozzá olyanok, akik nem ismernek minket, de nyugodtan elhiheted, hogy sem a párom, sem én nem szoktunk bámulni az utcán nőket, pasikat. Az más, hogy ha valaki tényleg feltűnő, azon úgyis megakad az ember szeme, de szerintem bunkóság a párunk jelenlétében csorgatni a nyálunkat más férfiakra, nőkre.
2012. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem alap udvariasság, hogy ha valakivel együtt vagyok, együtt megyek valahova, akkor megtisztelem azzal, hogy rá figyelek és nem mások után forgolódok. Ez nem azt jelenti, hogy nem látjuk meg ki szép, ki nem, de attól még nem lóg kocsányon a szemünk.
2012. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Előző, szerintem önismeret kérdése az egész, én 48 éves vagyok, de azt már 18 éves koromban is tudtam, hogy azok a nők, akiknek én kellek, soha nem a nyomokban sem létező adoniszi külsőmbe szeretnek bele, hanem az agy nevű erogén zónájukra tudok hatni. Namost ezek után miért zavarna, ha megnézi más bicepszét vagy kockahasát, amikor ilyesmit rajtam mutatóba se talál úgyse...
2012. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Lehet, az én páromat sem zavarná, nem tudom. Valahogy mégsem tud úgy lekötni senki, hogy egy pár pillanatnál tovább rajta felejtsem a tekintetem, nem hogy feltűnően bámuljam. Ő se nagyon villog semerre, ha velem van. De lehet, hogy csak azért, mert mi még csak négy éve élünk együtt és most vagyunk a legszerelmesebbek, lehet, húsz év múlva már minden cicababa, meg csődör után utána fordulunk, sőt, még utána is fütyülünk. :D (Addigra meg kell tanulnom két ujjal fütyülni)
2012. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Alap, hogy tiszleljük egymást annyira és nem vágyunk rá a párommal,hogy nem csorgatjuk a nyálunkat idegenek után.Nincs ez belekódolva senkibe sem,hanem tudatosan csinálják sokan,mert ezt gondolják normálisnak.szerintem inkább mást keress kérdező,ha nem tudsz megalkudni ezzel a viselkedéssel,mert az ilyen férfiak nem hajlamosak felhagyni ezzel.
2012. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!