Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az szemétség, ha egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szemétség, ha egy lánnyal csak azért jönnék össze, hogy megtanuljak csókolózni?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy 17 éves vagyok,de most úgy néz ki összejöhetek egy olyan csajjal akibe egyrészt szerelmes vagyok,de viszont ő kb. már milliószor csókolózott,mert elég szép lány és ismerem a múltját :D na de én még soha nem csókolóztam,persze ő ezt nem tudja... és van egy másik lány akinek tetszek,de belé nem vagyok szerelmes,szal összejönnék vele pár napra,hogy megtanuljak csókolózni,az nagyon nagy szemétség lenne??
2012. okt. 28. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
eléggé..
2012. okt. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ajjaj... miért is akarsz összejönni azzal a lánnyal, aki nem tetszik neked? Azt gondolod, lebőgnél a szerelmed előtt, ha kiderülne, hogy még nem csókolóztál? Ez butaság! Azzal a lánnyal kezd el járni, akibe szerelmes vagy!

Gondolj bele: ha összejössz azzal a lánnyal, akit nem szeretsz, akkor 1. megbántod őt, ha pár nap után közlöd vele h te nem is szereted és kidobod 2. a másik lány is kiakad, amiért nem vele jöttél össze, és lehet h ezentúl nem is lesz esélyed nála. Ő ugye nem tudná, hogy te csak a csókolózás megtanulása végett jársz a riválisával :-P

Tehát még csak ne is gondolj ilyenekre!

2012. okt. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jogos,de hát kicsit nagyon leégnék az a csaj előtt ,akibe szerelmes vagyok,mert ő kb. olyan csaj,h elmegy a discoba és kb. 3 percen belül 3 csávó akarja lesmárolni... de jó,akkor összejövök vele,de ,hogy fogom megmondani neki... :D az meg még cinkesebb,h szűz vagyok :D
2012. okt. 28. 07:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Uhhhh.... ember, a küszöbén vagy annak, hogy baromira elcseszd az egészet!

És itt nem csak az a lényeg, hogy szemétség-e (mert amúgy igen, nagyon is az!!), de mit fog szólni a csaj, akibe szerelmes vagy? Esélyes, hogy többet a lába nyomát se csókolhatod meg, nemhogy őt magát. Az ilyen kavargatások mindig rosszul sülnek el.


Ne foglalkozz mással, csak azzal a csajjal, akit szeretsz! Nem baj és nem ciki, hogy nem csókolóztál még, majd belejössz. Ha normális a csaj, akkor még örülni is fog, hogy ő taníthat meg rá. (Amúgy ezen nagyon nincs mit tanulni, mivel részben ösztönös, tehát úgyis rá fogsz érezni az ízére.)

2012. okt. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet olyan hatalmasat égni első csóknál, mint amennyire féltek tőle. Egyáltalán nem nagy ördöngösség, ha bizonytalan vagy, csináld lassan, és várd meg, hogy esetleg a csaj irányítson. Hidd el, hogy egyáltalán nem egy nehezen megkoreografált, nehezen tanulható valami.

Egyébként igen, elég szemétség lenne részedről, ha csak ezért összejönnél egy lánnyal.

2012. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, és gondolj bele. Mi van?! ha a másik lány akivel összejössz csókolózni, később beköp a discos lánynak. Akkor jól megszívnád, aztán cseszheted az egészet
2012. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, annak a csajnak úgyse az a fontos szűz e vagy hanem hogy mit rejt a gatyád..tipikus
2012. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!