Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség volt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség volt, hogy nem fogadtam el az ajándékot?

Figyelt kérdés

2 évig dolgoztam külföldön, most aug.-ban jöttem haza, úgy, hogy közben véget ért a kapcsolatom.

Nagyon vágytam megértő társaságra, ezért pár hete eljártam esténként iszogatni egy fiúval, aki már régen is szerelmes volt belém, de nem történt köztünk semmi. Én kezdtem el hívogatni, a haverjaitól megszereztem a számát, ezért pár nap alatt újból teljesen belémzúgott, láttam rajta. Múlt héten volt a születésnapom, és mivel imádom a régi vitorlásokat, készített nekem sajátkezűleg egy csodálatos makettet, nagyon ügyes ilyen téren. Odaadta és szerelmet is vallott, de én nem fogadtam el, mivel én továbbra is csak barátnak gondolom, és azt mondtam, adja majd annak, aki tényleg szereti őt. Azóta nem beszéltünk, én találkoznék vele szívesen, de nem hívom, hogy ne fájjon neki még jobban, viszont erős lelkiismeret furdalásom van.


2012. szept. 16. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet is. Ez a legszemetebb dolog. Nah ezért visszahuzoszkodok a normális pasik.
2012. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a fra... ncnak hívogattad. Ezért rib.. iznek le bennünket a fiúk. Miért kell álltatni a srácokat, ha nem akarsz tőle semmit. Ha meg lekoptattad, akkor meg mit szovázol itt?
2012. szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azért nem mondanám, hogy szemétség volt, az első két válaszolóval szemben. Igazából nem is tudom, mit lehetne tenni ilyen helyzetben. Ha elfogadom, az sem igazán jó, ha visszautasítom, az sem.

Ha nincs meg a vonzalom részedről, akkor nincs mit tenni sajnos, ezt el kell fogadnia.

Az viszont úgy tényleg nagyon szerencsétlenül veszi ki magát, hogy szakítás után olyan emberhez mész panaszkodni, aki szerelmes beléd, te viszont nem.

Én is voltam hasonló helyzetben, egy lány nagyon szerelmes volt belém, én viszont nem, de azt is akartam, hogy a jóbaráti kapcsolat maradjon meg. Hát nem sikerült, utána évekig nem beszéltünk.

2012. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Atlius válasza:

Szemétség volt tőled. Az első válaszolóval értek egyet.

Tudtad, hogy régen szerelmes volt beléd, még azt is észrevetted, hogy megint beléd zúgott, ennek ellenére nem volt annyi eszed, hogy megelőzd a bonyodalmakat egy "csak barátkozni/szexelni akarok veled" kijelentéssel?

És igen, az ilyen buta és/vagy ribanc nők miatt félnek a rendes pasik kezdeményezni a nőknél. Csodálkoztok, hogy az ilyen nőket csak kihasználjuk? Az ilyen események miatt lesznek a férfiak "szemetek" a ti szemetekben.

32F

2012. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!