Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szemétség ez? Van mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szemétség ez? Van mit tenni vele?

Figyelt kérdés
Lényegében megismerkedtem itt egy csajjal,és valahogy ki húztam nála a gyufát,és ki rakott rólam ide egy képet,hogy én lennék a pedo,mert 15 éves csajjal is dugtam,meg hogy róla kértem meztelen képet(közben szó sem volt meztelen kép kérésről)És most lehet jópáran azt hiszik,hogy tényleg úgy van,ahogy ő állította.
2012. okt. 20. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedo nem lehetsz, ha a csaj már volt 15, de persze ez függ attól, hogy ezt hány éves korodban csináltad.

Amúgy meg a netre feltöltött képekkel vigyázni kell, mert bárki, bármikor visszaélhet vele (akár homoszexuális társkeresőre is felrakhat, vagy még ennél is durvább dolgok lehetnek.)

Ezzel nagyon semmit sem tudsz csinálni, az én képeimmel is éltek már vissza, szóval egy ideig lehet, hogy kellemetlen lesz, de utána majd mindenki elfelejti.

2012. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
22 évesen,ráadásul egy olyan csajjal,akinek akkora mellei voltak,hogy ha 3 kezem lett volna,se fért volna el benne teljesen...Hát,ez van.
2012. okt. 20. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!