Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megtaláltátok a 'lelkitársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtaláltátok a 'lelkitársatokat'? Vagy ismertek olyat, ki megtalálta?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 21:58
1 2
 11/14 Panda Péter ***** válasza:
Emma Hewitt jól megmondtad a frankót.
2012. okt. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm, kedves Panda Péter, és a te válaszodban is sok az igazság.

De a #10-es is érti a dolgokat, úgy látom. Tetszik az ő válasza is.:)

2012. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mivel előbb barátok voltunk és később szerettünk egymásba, a férjem természetesen a barátom is maradt, úgyhogy elég nagy hülyeség lenne azt állítani, hogy nem lehet a barátunk akibe beleszeretünk. Sőt, minden mélyebb emberi kapcsolatnak vannak olyan jellemzői, mint a barátságnak (ne keverjük a haversággal). De ez a lelki társ dolog nekem is olyan megfoghatatlan. Szerintem aki nagyon szerelmes, mindenki azt hiszi, hogy megtalálta. Aztán meg vagy jól alakulnak a dolgok, vagy nem. Szerintem a legtöbben nem készen kapunk valami lelki ikerpárt, hanem néha találkozunk olyan emberrel, akivel akár később az igazivá is válhatunk egymás számára.
2012. okt. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy erre gondolsz-e, meg nem is akarok csöpögni, de szerintem én igen. Mondhatni tökéletes a párkapcsolatunk, de a plusz az, hogy mennyire egyszerre gondolunk dolgokra. Egyszerre mondunk ki dolgokat, már az elejétől kezdve a kapcsolatnak (ha nem az elejétől lenne, megszokásra gondoltam volna), de 2 hete voltunk együtt, amikor elkezdődött. Olyan szavakat is mondok ki vele egyszerre, amiket szinte soha nem is használok... Totál egyszerre keressük egymást, hívom, erre foglalt, jön az sms, hogy volt egy nemfogadott hívásom tőle. Akkor volt olyan, gondoltam valamire, hogy meg kéne beszélni vele, erre aznap felhozza ugyanazt a témát. Rengeteg ilyen dolog van, és az elején rendesen ijesztő volt, de már kezdem megszokni, hogy ha foglalt amikor hívom pl, akkor pont engem hívott:D meg ezeket:D lehet baromságnak hangzik, de szerintem durva:D
2012. okt. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!