Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megtaláltátok a 'lelkitársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtaláltátok a 'lelkitársatokat'? Vagy ismertek olyat, ki megtalálta?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 21:58
1 2
 1/14 Panda Péter ***** válasza:
nem hiszek a lelki társban. úgy gondolom, ha két ember kellően szereti egymást, és kompromisszumképes, akkor együtt tudnak élni boldogságban, még ha nem is értenek egyet mindenben. ez a lelki társ dolog egy túllihegett new age baromság, meg ürügy a szakításra.
2012. okt. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De mi is a lelkitárs?

Én pont most írtam le,hogy nekem mit jelent.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. okt. 26. 22:08
 3/14 Panda Péter ***** válasza:

a lelkitárs, definíciószerűen egyetlen ember, az egész földkerekségen. amit te leírtál, az szimplán csak egy egészséges párkapcsolat.

sokan véresen túlmisztifikálják ezt az egészet...

2012. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a lelki társ is csak addig lelki társ, amíg érdeke fűződik a dologhoz, szóval kár keresni és megnyílni bárkinek
2012. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*lelkitárs
2012. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Megtaláltam, csak nem alakult ki.
2012. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor nekem még nem volt egészséges párkapcsolatban részem.:D:S
2012. okt. 26. 22:17
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Nincsen ilyesmi, mint ahogy előtte is leírták, ez egy túlmisztifikált dolog. Két különböző természetű, vérmérsékletű, ízlésvilágú ember is tud egy húron pendülni, valamint nem csak a verbális kommunikáció az, ami számít (hogy "mindent" elmondunk egymásnak). A lényeg egymás szeretete, elfogadása azért, amilyen, nem pedig a képet kell szeretni, amit felépített az ember. No meg a megmagyarázhatatlan "fűszer". A szerelemnek meg köze nincs a barátsághoz, vannak persze hasonló vonások, de egy tök másik dimenzió az egész, más szerepet tölt be az egyén életében. De egy érzelmi retardáltakkal teli oldalon hiába magyaráz az ember. :D
2012. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki megtalálta. Méghozzá elképesztően fiatalon, 16 évesek voltak (egyidősek). Tudom, hogy tündérmesének hangzik, de konkrét tény, hogy azóta eltelt 13 év, 3 gyerekük van, és még mindig teljes az összhang köztük. Millióból egy, de van ilyen.
2012. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te mit értesz lelki társ alatt, ha olyan embert, aki tökéletesen olyan, mint én, akkor nem hiszem, hogy van ilyen, de ha lenne is, nem hiszem, hogy jó lenne a kapcsolatunk, mert a hibáink is erősítenék egymást.

De azt az embert megtaláltam, akivel kiegészítjük egymást, ahol én vagyok a gyengébb, ott ő az erősebb és fordítva. Akivel hajlandóak vagyunk egymáshoz csiszolódni, akivel szeretjük, tiszteljük, elfogadjuk megértjük egymást, azonosak érzelmileg az igényeink, testileg lelkileg szeretjük egymást, évek óta töretlenül szerelmesek vagyunk egymásba, akivel le akarom élni az életem, aki mellett biztonságban érzem magam, aki gyönyörűnek lát még több év után is otthoni cuccban, kócosan. Hogy lelki társ, vagy nem, azt nem tudom, de nekem ennél nem kell több. :)

2012. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!