Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok összejönnétek a sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok összejönnétek a sráccal? Bejönnek az ilyen selyemfiúk? (Részletesen írjatok)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2009. aug. 10. 04:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%

Hát bocsi, hogy ezt kell írnom, de nem. Nem tetszik sem az öltözködési stílusod, sem a hajviseleted. Nem részletezném jobban, nmert nem akarlak megbántani..

De biztosan sok lány van akinek, tetszel - ízlések és pofonok, nem éppen nem jössz be. :$


17/L

2009. aug. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Selyemfiú???? hát nekem nagyon nem jön be, olyan tipikus "jujjdelazamenőcsávóvagyok" :)

17L

2009. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom ki van a képen, de nem is az érdekel. Szerintem rettentő homokos jellegű. Egy pasi legyen pasi, ugyanis az a valaki nagyon lányos fiú.
2009. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
48%

Hát ezeket jól megkaptad xD

Hogy legyen egy ellenkező jellegű tábor is, én szeretem a ...hát az olyan pasikat akik nem a férfiasság mintaképei,(a "nagy férfiak" szerint) magyarán azokat szokták emonak hívni....az ostoba tömeg meg emossssnak -_-"

Azt a selyemfiút én sem használnám, és a cigi tényleg eléggé előnytelen. A kommentárokból legalább megtudtad, hogy szokj le!!!

2009. aug. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
94%

dohányzik, szolizok, fülbevalója van meg világítós öve. Ebből már egy is elég, nemhogy összesítve :D szóval semmiképp


20/L

2009. aug. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%

Nem selyemfiúnak, hanem inkább "kúlmájertopcsávónak" nevezném a képen látható srácot. Szerintem helyes, de az öltözködése nekem sem jön be. A pc. tetszik (Pc. mániám van, szóval x") )


Kérdésre válaszolva: nem, nem jönnek be ezek a srácok. Bocsiii.


19/L

2009. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
94%

Ej öcsém, jobban leszóltak, mint engem szoktak, Metálos létemre! :D ( ennek azért örülök!)


Fesd feketére a hajad, emonak jó leszel...talánfiú....:D

2009. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen srácokból 12 egy tucat. Selyemfiú? Na erre inkább nem mondok semmit... Nem tudom eldönteni, hogy a második képen a szőke tincs az lenövés vagy "gyárilag" ilyen. Gáz mind a kettő, ezért nem is gondolkodom rajta tovább.
2009. aug. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Metroszexuális
2009. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Én fiu vagyok de észrevetted haver hogy női ruhában vagy?:D Meg a füllbevalód is női:D a frizurádról ne is beszéljünk:D

http://www.youtube.com/watch?v=3j4t185wl-0

2009. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!