Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni az én helyemben ilyen helyzet esetén (ti mit tennétek)? (lent részletesen)

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni a párom, mert nem akarja az én szempontjaimat se átgondolni, kb most fog fél éve ott dolgozni a jelenlegi munkahelyén és hitelt akar felvenni kocsira. De eddig azt ígérte nekem, hogy majd összeköltözünk januárba. És most elvárja, hogy várjak nyár végéig, pedig tudja nekem mennyire számított volna ez az egész :( lehet még csak 8 hónaposak vagyunk, de ő ringatott illúziókba és most meg mindent lemond egy kocsi miatt. már nem szeret engem úgy mint azelött?? nem tudom, hogy mit is tudnék tenni, mert a-t mond és b-t gondol és c-t cselekszik.
2011. szept. 23. 20:49
 1/3 napietus ***** válasza:

a kocsi legalább megmarad, az albérleti díj meg kidobott pénz. 8 hónapos kapcsolatért én se mondtam volna le az első olyan kocsimról amit én magam veszek. sőt, még 4 évesért sem.


29/N

2011. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
engem nem a kocsi zavar, hanem az, hogy így túlóráznia kell és kevesebbet leszünk együtt
2011. szept. 23. 21:50
 3/3 napietus ***** válasza:
hátigen, bmeg, ingyen nem osztanak autót, a pénzt meg vagy lopja, vagy megdolgozik érte. szerintem az utóbbi opció (mit ő is választott) hosszú távon kifizetődőbb.
2011. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!