Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok összejönnétek a sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok összejönnétek a sráccal? Bejönnek az ilyen selyemfiúk? (Részletesen írjatok)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2009. aug. 10. 04:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Selyemfiú.. pff. ha te vagy a képen, akkor kicsit nagyképű vagy. Már boccs. Egyébként utálom, ha valaki cigizik.. :S Lehet az én hibám. 20/L
2009. aug. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés, hogy nagyképű vagyok e

hanem az, hogy mit gondoltok a srácról de részletesen??

2009. aug. 10. 04:22
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

"Nem az volt a kérdés, hogy nagyképű vagyok e"


Szóval, akkor te vagy a képeken..


A véleményem: jó képű vagy igen, de az nem minden.

1. képről hiányzik egy mosoly :/


Én nem jönnék össze egy ilyen fiúval, de a 10-en éves lányok ölnének/ölnek érted. Gondolom én!?

2009. aug. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
10-en évessel a 16-17-18 éves lányokra gondoltam.
2009. aug. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

Nem,mert már bocsi,de úgy nézel ki,mint aki egy a sok közül. Egyéniséget nem vélek felfedezni,ami a külsődet illeti. Tucatfrizurát hordasz,nekem egyébként se jön be ez a lenyalt-vasalt szemeltakaró rőzse.


bocsi,első látásra ez ugrott be,ettől még lehet h tök jó fej vagy.Amúgy egyetértek az előttem szólóval,tuti hogy a 15-16éveseknek most ez a nyerő :)

2009. aug. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Bár én férfi vagyok de főbe lőném magam ha ilyen lenne a stílusom. Hol marad a férfiasság? Egyáltalán van olyan lány aki biztonságban érzi magát melletted ha elmentek egy szórakozóhelyre? És most nem kell ledurrogni senkit, aki esetleg azt írja, hogy nézz tükörbe. Részletesen írtam..
2009. aug. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
94%
Én 16 éves lány vagyok és nekem nem jönnek be az ilyen pasik már bocsi föleg aki cigizik de nem ez volt a kérdés bár sztem te is változni fogsz majd egyszer és akkor másképp látod majd azt h ez a stilus afféle tini lázadás és vicces lesz majd!!!!:)
2009. aug. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

Ha ezek a selyemfiúk, akkor előbb lövöm főbe magam, mint hogy egy ilyen sráccal lógjak. Olyan világfájdalmas képe van, hogy rossz nézni. Utálom a cigit. Ja és egy jó tanács: a lányok a humorra, romantikára buknak!

16/L

2009. aug. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom ki van a képen,de kegyetlenül csúf
2009. aug. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
38%
Vedd ki a piercing-et, eléggé divatja múlt...
2009. aug. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!