Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott?

Figyelt kérdés

Akinek már volt 30 évvel idősebb pasija, meddig tartott, miért romlott el, ki kezdte a kapcsolatot és ki tett pontot a végére?

Kérem, csak olyan lányok válaszoljanak, akik már jártak ilyen cipőben!


2012. okt. 24. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
30 évvel idősebb férfi? Annak szerintem Nagy Kaszás tesz pontot a végére:D
2012. okt. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kértem, hogy csak a hasonló cipőben járók irjanak!

A nagy kaszáig azért csak van még 20-30 éve egy 54 évesnek - nem ez volt a kérdés.

2012. okt. 24. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
volt, az egyik 1 hónapig, közös megegyezéssel szakítottunk, a másik 1,5 évig és ott kiábrándultunk egymásból, meg neki amúgy is volt kapcsolata mellettem.
2012. okt. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után kezdődött a kiábrándulás, és utána csak húztátok, és másfél évnél elég lett?
2012. okt. 24. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!