Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tartott az a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott az a kapcsolatod, amelyikbe épp szakítás után mentél bele?

Figyelt kérdés
Exedre nem gondoltál közben? Felejteni akartál? Beleszerettél az illetőbe?
2012. okt. 13. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
3 évig
2012. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

najó 1-es vok, kicsit bővebben elmondom :)

Szakítottunk, majd rá 2 hétre megismertem egy lányt eleinte csak ismerkedtünk ő sem sietett sehová én sem (ezt ne szó szerint vedd) 4 nap után már szexeltünk is, majd utána is találkozgattunk ismerkedtünk randik stb...eleinte még néha eszembe volt az exem, de erre a lányra fordítottam minden figyelmemet, és együtt voltunk 3 évig...

2012. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gyakori Ferenc ***** válasza:
2-3 hónap kb.. talán 4. Úgy történt,hogy szakítottam egy lánnyal, akibe eléggé beleszerettem. Aztán megéreztem a szabadság illatát, buli-pia-csajok... majd összejöttem az illetővel, azt hittem hogy szeretem, de sajnos csak "pótlék"nak kellett. Mentségemre szolgáljon, hogy "szaron voltam" lelkileg, és meg is bántam.
2012. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Anyukámnál 25 éve tart. Válása után pár hónappal találkoztak apukámmal. 1 évre rá születtem én!

24/N

2012. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát miért szakítottál vele, ha annyira szeretted?
2012. okt. 13. 20:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Amióta a Gyakori Válaszadó nevet regiztem sorra ilyen neveket találok. Miért?

24/N voltam!

2012. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én a szakításom után 1 hónapra ismertem meg egy lányt akivel 3 nap alatt összejöttünk. Nem nagyon gondoltam az exemre, de csak 1 hónapig tartott, mert rájöttem hogy elhamarkodtam azt hogy összejöttem vele :\
2012. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Mert az ész győzött a szív ellen. Mindig csak veszekedtünk, rosszul éreztük magunkat, problémák voltak. Éreztem, hogy nem fog tovább menni, ezért rászántam magam, és szakítottam mielőtt mindkettőnknek rosszabb lett volna..
2012. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Amióta a Gyakori Válaszadó nevet regiztem sorra ilyen neveket találok. Miért? " ezt nem igazán értem...:)
2012. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gyakori Ferenc ***** válasza:
#6 ez nekem szólt? Ha kíváncsi vagy miért ez a nevem, csak azért, mert nem találtam 1szavas nevet, ezért gondoltam egy random névre (mint látod épp Ferenc), és hogy akkor már vezetékneve is legyen, elé csaptam, hogy Gyakori. Az előtt sose láttam ilyen nevet, jobb kéz a szivemen, hogy nem másoltam. :)
2012. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!