Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leah^^ kérdése:

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Már két hónapja szakítottam egy sráccal és a haverja nem tud békénhagyni. Folyton mondogatja,hogy "ott van xy volt csaja". Ő nagyon jól szórakozik rajta,de senki más nem,szóval nem arról van szó,hogy ez vicces lenne vagy valami..semmi értelme,nem éget le vele,nem lesz menő tőle úgyhogy nem értem. És mostmár ritkábban mondja,de viszont mindig mosolyogva figyel,le se veszi rólam a szemét. Pár napja beszéltünk Facebook-on és nagyon meglepett,mert mindenki úgy tudja,hogy nagyon bunkó,meg minden. De velem egyáltalán nem az. És olyanokat irt,hogy úgy látja,hogy érdekel engem.de mikor megkérdeztem,hogy akkor most azt hiszi,hogy bejön nekem? Akkor meg azt mondta,hogy "neem,csak szivat xD". Nem tudom,hogy mi van,kérlek segítsetek. Eddig nagyon idegesített,de azt hiszem kezdek iránta érezni valamit és jó lenne tudni,hogy tetszek-e neki.

2012. okt. 13. 15:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem
2012. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
öhm..ezt gyorsan lerendezted xD miért nem?
2012. okt. 13. 15:30
 3/16 anonim ***** válasza:
még fiatal
2012. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
honnan tudod? nem mondtam hány évesek vagyunk..
2012. okt. 13. 15:35
 5/16 anonim válasza:
szerintem b*zi XD
2012. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
xDD mert? nem,nem az xD
2012. okt. 13. 15:40
 7/16 anonim válasza:

...de mikor

megkérdeztem,hogy akkor most

azt hiszi,hogy bejön nekem?

Akkor meg azt mondta,hogy "neem,csak szivat xD"...


Ezért b*zi szerintem.


Egy lányt megkell becsülni nem azt irni,hogy"neem csak szivatlak"


hallgas rám.ez nem ember,hanem egy f*sszopó.biztos nemérdemel meg.

2012. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
kicsit ciki lett volna neki,ha azt irja vissza,h igen,azt hiszi,h bejön nekem és én meg leégetem,mert nem is jön be..sztem azért irta azt.
2012. okt. 13. 16:05
 9/16 anonim válasza:

de tudlak sajnálni.


Te tényleg szerelmes vagy belé és ez az idióta észre sem veszi.

De van egy ötletem:

csókold meg! Hátha ugy rájön a barma:D

2012. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
azért annyira nem vagyunk jóba xd de azért köszi :)
2012. okt. 13. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!