Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok-sok exe van a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok-sok exe van a páromnak, hogy kezeljem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Előző párommal való kapcsolatomban volt egy nagyon rossz tapasztalatom ezzel az ex-es témával kapcsolatban, azóta kivagyok amikor ez kerül szóba. A mostani párom előttem nagyon kicsapongó volt és többször visszajárt az exeihez, és néhánnyal a mai napig jóban van. Nagyon nehéz nekem ezt elfogadnom, hogy pl. sétálgatunk és itt is ex, ott is ex...meg, hogy "jajjképzeldtegnapisrámírtazegyikexem"... múltkor mesélte, hogy haverokkal bográcsoztak és az exe is ott volt, szóval van, hogy találkoznak is. Nem akarok ebből semmilyen hisztit a részemről, de egyszerűen zavar.

Szeretném intelligensen és felnőtt módjára kezelni ezt a dolgot, de még frissek is vagyunk, ilyen téren nem tudom mennyire bízhatok benne (az a baj, hogy az exekben főleg nem bízom). Ti hogy kezelitek?

Bármilyen sztori jöhet! Segítsetek kérlek..nem akarom még egyszer végigcsinálni amit előző párom exei miatt csináltam...


Köszönöm!



2012. okt. 23. 11:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon jókat írtok! Próbálok szemet hunyni a régi élete felett. Nem is zavarna, ha nem írogatna neki az egyik, a másik meg nem lenne ott a baráti bográcsozásos képeken.. :) már nem merek képeket nézegetni vele, mert már szinte "várom", hogy "exem"...
2012. okt. 23. 11:27
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem egyből az jött le, hogy te még mindig az előző kapcsolatodban ragadtál. És valahogy ezt az előző problémát átvitted a jelenlegi kapcsolatodba. Nem véletlenül! Valahogy meg kell oldanod, különben nem lesz nyugodt az életed és a kapcsolatod sem. Kicsit ez ezoterikus válasznak hangzik, de van benne valami.
2012. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én meg hagynám a p.icsába a srácot. Engem két évi "nincs semmi jelentősége" hitegetés után megcsaltak az exel. Nem jelent semmit a srácoknak... Akkor minek beszél vele mégis? Nekem nem jelent semmit az exem nem is beszélek vele...


Soha többet olyan sráccal nem járok aki nagyvígan bratyizik az exével. Higyje el más a hazugságait.


21L

2012. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen palim, de ez nem feltétlen jelenti azt hogy majd megcsal téged valamelyikkel. Az a gond, hogy ez már kezd általánosság válni a pasik körében és ezzel sajnos nagyon nem lehet mit kezdeni.

De azért arra mindig gondolj hogy az ex nem véletlen ex...és mindig légy résen titokban


26/l

2012. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Emlékezz arra az örökéletű szabályra, hogy nem véletlenül lett vége egyik előző kapcsolatának sem, és nem véletlenül választott téged. Te melyik exeddel próbálnád meg újrakezdeni? Szerintem egyikkel sem. Az az egészséges, ha az ember egy lezárt kapcsolatot nem próbál újra kinyitni...

Bízz meg a párodban, és inkább próbáld megismerni az exeit, akkor legalább tudni fogod, miért lett belőlük ex.

Egyébként elmondhatod, hogy téged zavar ez a téma, és szeretnéd, ha kevesebbet beszélgetne az exeiről, ha veled van, mert téged nem ők érdekelnek, hanem a párod.

Én párom is szólt már rám emiatt, amikor meséltem egy sztorit az egyik exemről. Évekkel ezelőtti történet volt, mégis kért, hogy beszéljek másról. Megértettem, témát váltottam. Ennyi.

26/L

2012. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Kapok itt mindkét oldalra jó tanácsot. Egyszer már megszívtam ezzel a "nem szeretnék tudni az exeidről". A hátam mögött folyt tovább minden. Ha megismerném az exeket, akkor még frusztráltabb lennék szerintem...


Nem szeretném hagyni a francba a srácot, inkább megoldást szeretnék a hülyeségemre :) Még jöhetnek sztorik és tanácsok!! Köszönöm az eddigieket!

2012. okt. 23. 14:45
 17/20 A kérdező kommentje:

Amúgy meg jogos, én egyik exemmel sem beszélek egyáltalán, nem érdekelnek, véletlen sem akarok összefutni velük. És igen, egyikkel sem akarnám újrakezdeni. Azt hiszem azt mindenképpen szóvá fogom tenni, hogy ha lehet ne beszélgessen velük, mert engem zavar...szerintetek elmondjam neki, hogy miből kifolyólag nem bízom ilyen téren senkiben/semmiben? Amit írtam sztorit az előbb.


Amúgy valaki írta, hogy ezt áthoztam az előző kapcsolatomból. Igen, áthoztam. Azóta sem tudtam ezt a lelkemben helyre tenni.

2012. okt. 23. 14:48
 18/20 anonim ***** válasza:

általában minidg a legújabb nő a legjobb nő a pasiknak. szóval légy nyugodt.

de mihelyst átmész féltékenykedősbe, le fog jönni rólad.


az exem ezt úgy kezelte, hogy lenézett az exek miatt.ebből kialakult bennem, hogy nem beszélek róluk, és valahogy az is, hogy nem foglalkozom velük. (pl az utcán ismerős férfiről megkérdezte tőlem, miután elköszöntünk, hogy na ez is megd*gott téged?)szóval ez hat. legalábbis rám hatott.

2012. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Újra itt! Egyelőre megoldódni látszik a probléma, az összes felvetett tanácsból csináltam valami kotyvalékot, mindenből egy picit alkalmaztam...na, meg persze, azóta is együtt vagyunk, ami igaz, nem sok idő, de minden egyre jobb köztünk. A kapcsolatunk egyre bensőségesebb :)


Az exes témát néhol úgy zártam rövidre, h "jajjnemonddmárhogyveleis!?!" ilyen kicsit lenéző hangnemben, néhol ilyen "biztosanakaromtudnikikvannakaképen??", aztán többször mondtam neki, h nekem ez nagyon érzékeny pont, na meg, a "gondoltamhogyőisexedvolt"

Úgy tűnik eddig bevált.. :)

2013. jan. 3. 21:58
 20/20 anonim ***** válasza:

tudtam én :)


ki is fog alakulni benne az a tudat, hogy ő maga sem fog velük foglalkozni

2013. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!