Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a páromnak hogy ez azért már sok?

Figyelt kérdés
Párom gyakran fingik, azzal nincs is bajom, sakhogy sokszor már direkt csinálja és különböző poziciókban, hogy hangosabb legyen. Már mondtam neki, hogy azért picit fogja mgát vissza, erre azt mondta hogy vagy megszoksz vagy megszöksz, .Már egyre gyakrabban csinálja azt , hogy direkt felém fordítsa a fenekét, és jóformán orom alá fingik,és azon röhög. Múltkor mondtam már neki, remélem hogy egyszer beszarsz és még ő sértődött meg ezen.
2012. okt. 22. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
basszus :) Ezt a hülyét!
2012. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
xd
2012. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

egyszerű megoldás, fingjál te is az orra alá.

nálunk még sose volt ez probléma.

2012. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Na ezt majd én is kipróbálom az asszonnyal.
2012. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

már megmondtad neki, mire ő válaszút elé állított.

szerintem akad még olyan Y kromoszómás egyén aki nem fingik az orrod alá

2012. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Fujjjjjj. Én nem tudnék egy ilyennel együtt élni, pedig fiú vagyok. Erre csak azt mondom én is vagy megszokod, vagy megszöksz. Ha meg annyira zavar, mond komolyan a szemébe, hogy mennyire zavar és nem tudsz ezzel együtt élni és ha szeret akkor abba fogja hagyni.
2012. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

:D


Hát ez kész!


Szerintem csak egyszerűen kulturálatlan,neveletlen kis suttyó a pasid!


Ha véletlenül csinálja,az normális,de direkt valakinek az orra alá fingani.....!


Gondolkodj el azon,hogy agyilag hány éves lehet a párod.

2012. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha van elég komoly a kapcsolat,akkor ha mondod a párodnak,kontrolálja a fingásra való késztetést,és nem az orrod alá b.ssza a seggét.Ráadásul,így,hogy válaszút elé állított,elég gázos.Megszoksz vagy megszöksz...Ha már ilyen 'furfangos' válaszra telt tőle,akkor a helyedben én is ezt tenném.Közöld vele,hogy vagy visszafogja magát,vagy elhagyod.Akkor majd kiderül,hogy a tahó szélgörcsözés a fontosabb számára,vagy te..:)
2012. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Már azt amegoldást is próbáltam hogy direkt fingok mikor ugy fekszik érrezze milyen nemjo,. Mondjuk egy 5 éves kapcsolatot nem szeretnék ez miatt felbontani, de azért már néha sok.
2012. okt. 22. 14:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne főzz neki semmit.
2012. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!