Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kétségbe vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kétségbe vagyok esve. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a barátnőmmel nagyon összevesztünk. A mosolyszünet immár egy hónapja tart. Igazából ez egy se veled- se nélküled állapot (az Ő részéröl). Az, hogy min vesztünk össze szerintem jelenleg nem olyan fontos, de azért leírom: már majdnem 4 éve vagyunk egytt, és úgy volt, hogy most nyáron eljegyezzük egymást. A probléma ott adódik, mivel anyukámmal élek, és Ő tanító, úgy gondoltam, hogy a gyűrűket közösen vesszük meg barátnőmmel (tudom, hogy a fiúnak kell megvenni a gyűrűt, és ezt rajtam kívül mindenki így gondolta, de ezen már változtatni nem tudok). Ahelyzet az, hogy ebből azt a következtetést vonta le, hogy nem szeretem, de az elmúlt 4 év gondolom mellettem szól, de már ebben sem vagyok biztos...

Ma volt a bátyám esküvője, és én voltam a tanú. A szertartás alatt, ugye az egész család a meghatódottsáégtól sírt, én meg ültem ott, és hallgattam az anyakönyvvezetőt, amint a házasságról beszél, meg, hogy ez milyen álsúdás stb.. és nekem szószerint megszakadt a szívem... Belegondoltam, hogy egy hónapja, még én is... mi is errefelé tartotunk...

Csak arra tudtam gondolni, hogyha ki is békülünk nem biztos, hogy minden ugyanúgy lesz mint azelőtt... De ugyanakkor nem tudom elképzelni az életemet nélküle...

Igazából nem is tudom, hogy mit szeretnék kérdezni... MInt ahogy a kérdésben is írtam, teljesen kétségbe vagyok esve... Már nem tudom, mit tehetnék, hogy bebizonyítsam, hogy szeretem, vagy elérjem, hogy megbocsájtson... Ha egyáltalán szeret még... Ja, azt elfelejtettem írni, hogy gyűrűt azóta már vettem, de már az sem segített...

Szóval.. ha valakinek van valami tanácsa, hozzászólása, akármi, azt szívesen várom!


2009. aug. 9. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a kezét.Ha szeret elfogadja a gyűrűt.Ha nem szeret már(ami valószínűtlen) akkor meg nem fogadja el.
2009. aug. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki el, amit nekünk is, hogy fontos neked. Aztán pár hónap múlva, ha minden a régi, meg kéred a kezét..
2009. aug. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
megkértem... nemet mondott...
2009. aug. 9. 01:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát beszélgess el vele.Mondd el neki hogy mennyire szereted és hogy hiányzik.Ha nem reagál vagy nemérdekli.Akkor tovább kell lépned.
2009. aug. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el valahova,ahol nyugodtan tudtok beszélgetni.Mondd el neki miért szereted,mennyire fontos neked,és együtt átléphetnétek ezt a vitát,és boldoggá tennéd.Mondd el neki,hogy nem álltál anyagilag úgy,hogy szép gyűrűt tudj venni saját pénzedből,ezért jött ez,hogy ketten vegyétek meg,mert szeretnél már a férje lenni.Mondj el mindent amit érzel.Ha ezek után sem bocsájt meg szerintem nem szeret.:( Én legalábbis ha szeretem a páromat,1 az,hogy emiatt nem veszek így össze vele,a másik meg az,hogy igent mondtam volna.Ha ő ezek után sem megy vissza hozzád,nem tudok jobbat.:(
2009. aug. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem akkor kell megkérni a kezét amikor rosszban vagytok hanem amikor jóban :S
2009. aug. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Négy év után, nem hiszem,hogy nemet mondana ha nem lenne más indok a háttérben.

A házasság egy életre szól,ne kapkodj, hátha utólag örülsz, hogy nemet mondott.

2009. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

A házasság ideális esetben egy életre szóló dolog. Az ember nem köti össze az életét olyan valakivel, akivel nem passzol össze az élet legtöbb területén.


Ha 4 év után nemet mondott neked, akkor nem vagy neki elég jó, vagy nem szeret már úgy mint rég. Az is lehet, hogy eddig várt, hátha megváltozol/egzisztenciát teremtesz/stb...

Sztem hagyd kicsit, hadd élje az életét. Tedd te is ugyanezt! Költözz el otthonról, keress új munkahelyet, forgasd fel az életed! Ha egymásnak vagytok kitalálva, akkor úgyis újra beléd szeret majd.


Az a lényeg, hogy érdekes legyél a számára. Ha csak sajnálod magadat, és szomorkodsz, az nem lesz csábító egyik lány számára sem...

2009. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!