Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok akiknek nincsen pasijuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akiknek nincsen pasijuk! Nektek milyen fiú jön be nektek, mi az ideálotok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Magas, barna hajú, de nem baj ha dús, legalább bele tudok túrni, borostás, legyen szép húsos ajka, amibe lehessen beleharapni, igényes külseje legyen, kidolgozott felsőteste, de azért ne legyen egy izomkolosszus. Igényesen öltözködjön, ne úgy mint aki hajléktalanszállón lakik. Legyen magabiztos, tudja hogy mit akar és az sem árt, ha a gatyájában hordja a tökét. Szóval legyen férfi a talpán és ne kisfiú:D
2012. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az elsőnek nagyon igaza van :D nekem is az jön be aki magas szem és haj szín mondjuk barna de az sem baj ha más színű volt már szőke és vörös pasim is szóval az a fontos hogy jóképű legyen vagyis nekem tetszen :) belső tulajdonság ne legyen nagyképű nem bírom aki nagyon nagy menőnek teszi magát :D nekem az a legfontosabb hogy engem szeressen és amikor velem jár nem nézegessen úgy másik lányokat :D :D
2012. okt. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszolók.fiú vagyok és nem tudom,hogy kinek lennék az ideálja
2012. okt. 21. 15:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Magasabb nálam vagy egy magasságban vagyunk. Szem és hajszín lényegtelen. Hajhossz rövid, de annyira, hogy bele lehessen azért csókolózás közben markolni és lehessen játszani vele.

Testalkatra átlagos.

Belső tulajdonságok meg legyen olyan, hogy fogadjon el olyannak, amilyen vagyok. Lehessen vele beszélni mindenről és fontos legyek neki. Szeressen.

2012. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Külső: legyen magasabb nálam

Belső: ne cigizzen, ne igyon, legyen állatbarát, hűséges hozzám, kedves velem

21/n

2012. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi válszadok
2012. okt. 21. 17:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval egyet értek, annyi különbséggel, hogy én nem szeretem a borostát, mert szúr! :)
2012. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Magas legyen, mivel én is magas vagyok.

Barna-fekete, de leginkább szőke.Ne legyen hülye rózsaszín haja...

Lehetőség szerint ne cigizzen.

Legyen okos, tudja,(hogy mennyi 100+100),legyen eggyüttérző, szeressen, ne legyen mellettem még más szerelme IGAZI.Szeresse az állatokat.Attól függ hány éves 25-30 évtől már nem árt ha van munkája.

Legyen kedves.Ne legyen arcszőre!

2012. okt. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Belső: kedves, megértő, intelligens (egyszerűen nem tudok buta pasit elviselni, lehet akármilyen jóképű, ha buta, engem nem érdekel).

Külső: igazából annyi a lényeg, hogy magas legyen és fogjon meg valamivel.

Ha konkrét ideált akarok írni: barna haj, zöld szem, borostás, magas (mostani kiszemeltem ez a típus :D).

2012. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszolok
2012. okt. 22. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!