Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a lányok, akiknek mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akiknek mindig van pasijuk, hogy csinálják?

Figyelt kérdés

Komolyan..Vannak a környezetemben olyan lányok, akiknek állandóan van valakijük, pedig nincs bennük semmi extra. Állítólag én sem vagyok csúnya, sőt, sok embernek tetszem. Bár én nem nagyon hiszem el magamról. Már nem is görcsölök annyira a dolgon, próbálok nem foglalkozni vele, de másfél éve nincs senkim, így néha eszembejut, hogy nagyon hiányzik már az az érzés.

17/L


2012. okt. 2. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy nem hiszed el, hogy szép vagy.. és tudat alatt ezen szorongsz.. kezdj el magaddal foglalkozni, új hobbik pl tánc vagy tanulj önvédelmet és ha magabiztos leszel és elfogadod önmagad, pozitív lesz a kisugárzásod és a fiuknak az tetszik :) amúgy meg ha én elkezdek csak egy kicsit is magamra koncentrálni mindig bevonzok egy srácot aki elkezd érdeklődni utánam :) L/20
2012. okt. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve van, a suli legmenőbb sráca volt, most fősulis, én meg szürke kisegér..és nem tudom h mi a francot látott meg bennem, de én nem bánom:$
2012. okt. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem árt pár szerető ;)

21/L

2012. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hm.. hát beszélgethetünk ha gondolod :) 17/F
2012. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem valakit mindig fel lehet szedni. Az én baráti körömben én vagyok az, akinek kb mindig volt pasija, igaz, hogy nagyrészben komoly kapcsolataim voltak inkább.


De úgy lehet, ha ez hiányzik, bár szerintem nem, hogy azért ha egyedül járkálsz néha, nem pedig mindig barátok/barátnők kíséretében akkor kb biztosan leszólít egy srác, akárhol vagy (buszon, könyvtárban, női wc előtti sorban, boltban, akárhol!!). Ha elég igénytelen vagy, akkor kb 2 nap alatt összejössz eggyel, és akkor neked is lesz. Komolyan, akinek még rajtam kívül mindig volt pasija, azok így csinálták, hogy ahogy ők fogalmaznak "mindenkinek adnak egy esélyt". Aztán hogyha mégsem jól sül el a dolog, és szakítotok, akkor egy-két héten belül ugyanígy megint össze tudsz szedni egyet.

De normális esetben az embernek van önbecsülése, és elvárásai, hozzá valót keres, ráadásul ha érzelmileg tényleg teljesen benne voltál egy kapcsolatban, akkor kell egy kis idő egy kapcsolat után, amíg kihevered, legalább néhány hónap, fél év...


Mondjuk az is igaz, hogy vannak, akiket nagyon szeretnek a pasik, ez nem csak a külsőtől függ, hanem személyiségtől is, viszont nem olyan nehéz hozni ezt a szintet, kb legyél mosolygós-beszélgetős, inkább jófej szinten és ne lelkizősen és kb a lábad előtt hevernek...


Nekem úgy volt, hogy az első pasimmal 3 évet jártunk, de nagyon rossz volt a kapcsolatunk, csak akkor még nem tudtam milyen a jó, és utána felszabadultam, és kb ha valaki egy jó szót szólt hozzám én már elolvadtam tőle. Aztán később már ez nem így ment, úgyhogy huszonévesen egy nagy szakítás után már két évig egyedül voltam inkább.

2012. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezeknek a lányoknak valószínűleg nincsenek olyan magas elvárásaik a fiúkkal szemben mint neked, és közvetlenebbek, jobban megközelíthetőek az egyszerű fiúk számára is.
2012. okt. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :) Igen, abban igazatok van, hogy vannak elvárásaim. Nem is igazán külsőleg, persze, azért valami fogjon meg benne. Nekem az a fontosabb, hogy legyen értelmes, lehessen vele beszélgetni, de persze viccelődni is és legyen pár közös érdeklődési körünk.
2012. okt. 2. 23:17
 8/10 anonim ***** válasza:

mert vannak olyan lányok, akik csak úgy tudnak járni valakivel ha már beleszerettek és úgy nem, ha közben "kell" beleszeretni a tagba, mikor már járnak.

viszont lehet hogy a szerelemhez meg hosszú idő kell nekik és nem sok olyan srác van aki fél meg 1 évekig csak ismerkedik minden testiség meg járás nélkül.

az ilyen típúsnak mindig nehezebb :S

én ilyen vagyok, próbáltam azt csinálni hogy mindenkinek esélyt adok, egy nyáron v.mi 25 pasival randiztam, mindenkivel aki leszólított.

hát meg kell mondjam, valakivel 5 randit is túléltem mégse jött össze. mert nem, nem bírtam ezt hogy ott a részükről az elvárás, hogy mindenük reszket érte hogy dughassanak, nem is szeretnek még, mert hogy szerethetnének valkit akiről alig tudnak valamit de már olyan görcsösen akarnak tapadni, ragaszkodni mint a 30 éves házasok meg beszabályozni a szabadidőm, tiltásokat kiszabni stb.

én meg nem érzek semmit csak azt hogy egy vadidegen aki talán nem is tetszik, de rákényszerítettem magam hogy esélyt adok mindenkinek.

és egy nyűg, teher végig mert nem bírom megerőszakolni az érzéseimet, gerjedni egy olyanra akit amúgy bottal se...

érted.

valakinek bizony várnia kell jópár évet arra a szívdobogtató, mindent elsöprő érzésre, mert csak akkor tud...

olyan ez mint a matek, nincs mindenkinek a hosszútávú, komoly kapcsolat a vérében, szinte Akárkivel

2012. okt. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nehéz a képlet. Azok a nők akiknek mindig van palijuk, szerintem eleve állati jól néznek ki, stílusosan öltözködnek, ez alap, és ami még fontos,hogy nyitottak, ha a fickó rámozdul,akkor nem kéreti magát, hanem azon van,hogy minél hamarabb elősegítse a fickó dolgát a csupa jóhoz. Azok a lányok, akik az "engem meg kell hódítani áááám" kategoriába tartoznak, zárkózottak, meg mindent a fickóra biznak, hogy ő pedálozzon csak, ő udvaroljon csak, ő fizessen csak, ő teljesítsen jól csak, az ilyen hozzáállásuak azok, akiknek max ló fa sz van a seggükbe! Akinek nem ingere, ne vegye magára, csak általánosításként írom, mert egy olyan nő ,aki csak várja ,hogy a szájáva repüjön a sültfarok, az ne mindig várjon csodákat. A nőknek sokkal nyomulósabbnak , rámenősebbnek kéne lenniük, mert valahogy a férfiaknak a mai nőkről rossz tapasztalatuk van, többek közt nekem is, és mi már zárkózottabbak vagyunk, sokan inkább fizetnek a szexért, mintsem egy szemét liba kikosarazzon. A nőknek jobban kéne jelezniük, hogy mit akarnak, onnattól könnyebben menne. A lényeg mindebből,hogy azok akiknek van rendszeresen, azok szerintem jobban csúsztatják az utat maguk felé, attraktívabbak a férfiak számára. Én is így vagyok vele, hogy egyszerűbbnek látom az ismerkedést egy olyan nővel, aki rámköszönön, érdeklősik irántam, beszélgetést kezdeményez satöbbi.. Mint egy csak szép ,de olyan érdektelen, zárkózott, unottképű, vagy flegma fejű nővel, az ilyeneket messziről kerülöm, nincs kedvem negatív élménnyel távozni, túl nagy az önbecsülésem ehhez.
2012. okt. 3. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos figyelj. Ha nagyon akarnám nekem is lehetne pasim amennyit szeretnék. Egy nőnek nem olyan nehéz dolog ez ha van pinája. Csak vannak akik az értékes kapcsolatokat szeretik (fél éve egytt minimum) amihez meg kell találni a megfelelő partnert ami már nem olyan könnyű. Ezek a lányok valószínűleg nem valami komolyak..
2012. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!