Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a régi ex csajomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a régi ex csajommal, ha találkozunk akkor csak barátok leszünk vagy újra összejövünk szerelmileg?

Figyelt kérdés
csaj szép csini,1 évvel idősebb nálam 20 km-re lakik tőlem. lassan 2 hónAPJA SZAKITOTTUNK,ÉS 8-9 NAPIG VOLTUNK EGYÜTT.1 szerelmes pár osztálytársaim taliztak vele,és mondtak rolam cikis rossz dolgokat,amik titok lett volna
2012. okt. 21. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd kiderül ha találkoztok, mi honnan tudjuk?:D
2012. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én csak kérdeztem,hogy mi történee
2012. okt. 21. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Én meg csak válaszoltam. Ennyiből nem tudhatjuk. Vagy összejöttök és ha te még szereted akkor lehet hogy jól ellesztek (ha tanultok a korábbi hibákból), vagy pedig ismét szakítotok mert nem tanultatok. Vagy össze se jöttök mert már nem hiányzik a másik.
2012. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
VAn esélyem,hogy a barátnőmmel járjak valaha még?
2012. okt. 21. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ő kezdeményezte a talit? Privibe válaszolj mert ide ritkán csekkolok vissza.
2012. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sima barátok vagyunk már,nem szerelmes belém én igen
2012. okt. 22. 07:58
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem gyözd meg öt arrol hogy ne hallgasson arra amit masok beszelnek rolad!
2012. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szerelmes belém,más pasi kell neki.Nincse barátnőm,én az exemmel ujra akarok lenni szerelmes vagyok
2012. okt. 26. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!