Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem megcsal a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem megcsal a barátnőm. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:


Több mint 5 éve vagyunk együtt párommal, egy évvel fiatalabb tőlem. Kb 3 héttel ezelőtt nagyon megváltozott a viselkedése, és a megjelenése (új haj, körmök stb.. ami eddig nem volt rá jellemző). Férfi létemre szerintem elég jók a megérzéseim, és meg szerettem volna nézni a telefonját, régebben gond nélkül ide adta volna, de most erővel magánál tartotta, és vitte minden hová. (És persze láttam hogy néha erőteljesen Facebookozik...)

Aztán egyik este még is hozzám került és lám míly csodás teazsúr, találtam egy párbeszédet a barátnőjével, és mesélte neki milyen helyes az új srác, és nem átlagos, mennyire szép a szeme, meg nem hívta ki szünetre most ezt mire vélje?? :((( stb stb..

Mivel nálam volt a legféltettebb kincse így betekintést nyerhettem a Facebook üzeneteinek tartalmába. Ott a srácal rendesen flörtölt, stb, (egyébként munkatársa), és a szexről beszéltek, kinek mi volt a leghosszabb stb... (persze engem sehol sem említett, hogy hahó én vagyok neki)

Baromi sokat írtak, és kedvem se volt végig olvasnom...

Megmutattam neki, hogy ez mi...hát persze köpni nyelni nem tudott csak lesett, ...de mondta hogy beszélgetésen kívül semmi nem történt... aztán hosszas beszélgetés után azt tudta erre mondani, hogy lényegében én vagyok a hibás mert még nem kértem meg a kezét. Igen tényleg nem kértem meg a kezét, nemrég fejeztük be az iskolát, épp hogy dolgozunk, most hiába mondja azt az 5 évet, hogy mások ilyen hosszú együtlét után már régen összeesküdtek,de még gyerekek voltunk amikor összejöttünk. ...Baj az, hogy várnék a megfelelő pillanatra, amikor minden összejön, egyébként ez év karácsonyára terveztem (és babát is terveztünk!!). Azt tudni kell, hogy nekem ő a mindenem és nagyon szeretem, bármit megtennék érte, mindig szeretgetem babusgatom, de nyílván biztos valamit elszúrok, ha érzelmileg kezd máshoz húzódni. No mindegy, lényeg az, hogy hosszas sírás után abban maradtunk (életemre esküdözött), hogy többet nem beszélget a sráccal. Másnap amikor dolgozott, rossz érzésem támadt és megnéztem a Facebookját (megadta a jelszavát), nyílván azt hitte barlangi troll vagyok és nem tudom kezelni a Facebookot, mert a kitörölt üzeneteket nem nézem meg. Ott találtam egy az napi beszélgetést, és írta a srácnak, hogy én már úgy is csak ex vagyok, stb...

Amikor hazajött elmondtam neki, hogy én csomagolok megyek haza mert értelmetlen maradni, mert "úgyis csak ex vagyok", nagyot csalódtam benne, mert nem ilyen lánynak ismertem meg.

De egyszerűen nem engedett el, sírt nagyon, sajnos túlságosan szeretem így adtam neki még egy esélyt. Mondta mennyire szeret és most érzi, hogy rám van szüksége. De akkor miért flörtölt mással...? Rendesen letámadta... Maradt számomra még túl sok nyitott kérdés. Sajnos ez az ügy óta mindig ideg van bennem, hogy mit csinálhat, mit titkolhat, mert tuti nem stimmel valami, csak ügyesen álcázza. Egyszerűen nem tudom mi tévő legyek. Nagyon szeretném rendbehozni a kapcsolatunkat, de érzem hogy valami rossz, még ha tagadja is, mert hazudni nagyon ügyesen tud...

Bocs a regényért!


23/F


2012. okt. 20. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez kemény helyzet. Az a baj, hogy nagyon elfajult a dolog. Lehet, hogy tényleg hanyagolni fogja azt a srácot, de te már nem fogsz tudni bízni benne. Nem szeretnélek elkeseríteni, de ennek a kapcsolatnak nem sok esélyt adok. Hirtelen felindulásból pedig ne házasodjatok össze, az nem játék.


Nem mellesleg azzal, hogy a barátnőd engedélye és tudta nélkül léptél be a Facebook (vagy egyéb más) oldalára, bűncselekményt követtél el.

2012. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az engedélye nélkül, azért adta meg a jelszavát, hogy ezzel is bizonyítsa...De basszus akkor ő neki már rég a börtönben a helye, mert az én cuccaimat aztán tényleg engedély nélkül nézi meg! De köszi a kommentet.
2012. okt. 20. 19:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyen ribanccal tervezel jövőt, aki este bármit megígér másnap meg azt írja egy idegennek, hogy te már csak ex vagy?


Ha ezek után nem dobod ki akkor meg is érdemled, hogy pár évig még kiszipolyozzon aztán elváljatok, lehúzzon a fél vagyonra meg gyerektartásra 20 évig...

2012. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ehhez hasonlót velem is eljátszott párszor a volt menyasszonyom.. és én is ugyanilyen idióta voltam, mint te, hinni akartam neki.. a vége persze az lett, hogy lebukott, hogy félrekúrt(lehet, nem is az első volt), és kidobtam..

Szvsz jobb, ha még most kidobod a francba, ne akarj idáig jutni, mert engem teljesen tönkretett..

30/F

2012. okt. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Haver a francba!! Ugyan ebben a helyzetben járok én is! De engem meg is csalt a lány (bizonyíték is van)! :S És az a poén hogy tegnap tudtam meg mind ezt! Én ma fogok beszélni a csajjal, rendesen kifaggatom, ha letagadja előveszem a bizonyítékot. Higgadt fejel próbálok gondolkodni. Az eszemmel s nem a szívemmel! Neked is ezt ajánlom! Ha a csaj egyszer megteszi még egyszer meg fogja tenni, mert tudja, hogy ha egyszer megbocsájtasz megbocsájtasz másodszor is! Ne a nyúl vigye a puskát!!
2012. okt. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi lett a fejlemény az elmúlt 3 évben? :)
2016. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

na?

mi lett?

2018. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!