Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal a párom? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom? Teljesen bizonytalan vagyok?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk házasok, van két gyerekünk. tavaly megcsalt mielőtt kiderült h terhes vagyok a második gyerekünkkel aki egyébként tervezett baba. akkor megbocsájtottam neki mert egyetlen alkalom volt az egész házasságunk alatt hűséges és rendes férj volt. később kiderült nem is egyszer történt meg hanem többször. onnantól kezdve nem tudok bízni benne. mindig ha felhozom a témát ő sértődik meg h miért akarok veszekedni és általában ennyivel el is van felejtve h gondok vannak köztünk. mindig ha vmit meg akarok beszélni vele akkor jön az ellentámadás h minek akarok veszekedni akkor menjünk szét ha nekem így nem jó. de ha meg mondom neki h változtasson magán mert így nem lesz jó vége akkor meg féltékenykedik, h mert biztos van valakim. Pedig nincs. Aztán most kórházba kerültem, és míg én bent voltam ő ezerrel bulizott, minden nap hullarészeg volt, haverjánál volt nem is volt itthon szinte. állítása szerint nem csalt meg de már nem tudok hinni neki. A múltkor elment hétvégére a barátjával két napig nem jöttek haza. nem mondott semmit sem hogy mi történt. sőt két napig fel sem hívott, mert ha a barátjával van akkor ciki velem beszélgetni. Persze azért vannak jó oldalai is, de úgy érzem ez már nem működik. Nem tudok aludni ha nincs itthon mert arra gondolok hogy tuti mással van. teljesen boldogtalan lettem, nem tudom h csak túlkombinálom a dolgokat vagy megérzés az amit érzek, de nagyon rosszul érzem magam. a két gyerek sínyli meg az egészet mert nincs sokszor türelmem hozzájuk mikor legszívesebben sírnék. Sokszor eszembe jutott h elmegyek itthonról a két gyerekkel, itthagyom. Hogy rá jön e arra hogy valójában kellünk neki, hogy rájön e hogy futó kalandok helyett csak jobb a biztosnságos családi háttér. De félek, hogy mi van ha nem akarna küzdeni értünk? ha nem akarna változtatni értünk? akkor mit csinálok? két gyerekkel hova megyek? mit érezne a lányom ha többé azt kellene mondtanom h ma este sem jön haza apa, hogy többet nem jön haza? Nem tudnám összetörni a kis szívét. Még csak 3 éves. a fiam nagyon pici még semmit sem venne észre a dolgokból. Ti mit tennétek? Már százszor állítottam válaszút elé, hogy vagy mi vagy a haverja meg a c sajozás, de olyankor mindig megsértődik és jön a szöveg h minek akarok veszekedni. Ti mernétek két gyerekkel elköltözni? Havi50ből??? mi a jó megoldás mert én otthon nem ilyen házasságot láttam. anyám apám nagyon boldogan élnek. és ilyet képzeltem én is magamnak. Azt sem tudom elképzelni h találnék én egy rendes pasit aki esetleg a gyerekeimet is elfogadná. a mai világban kiben lehet megbízni. teljesen össze vagyok törve. Segítsetek!!! 26/L
2012. okt. 19. 08:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

De azt is vegyétek figyelembe, hogy 20-30 évvel ezelőtt még teljesen más világ volt. Az én szüleim is jövőre ünneplik a 30. házassági évfordulójukat, és még csak külön sem éltek ez alatt az idő alatt 1 hónapot se.

Persze, függ az ember habitusától, meg mindig vannak kivételek, de ma már egy más világ van, sajnos. Felgyorsult minden, és egyeseknek sokkal könnyebb a szőnyeg alá seperni a problémákat, mint megoldani... Nagyon nehéz helytállni a mai világban. Sokkal nagyobb türelem és elszánás kell hozzá.


Kérdező!

Az a fontos, hogy légy egyenes, és határozott. Ne lássa rajtad, hogy ingadozol, hanem amit mondasz, abban higgy teljes tudatoddal!

Remélem, sikerül helyrehozni a dolgokat.

2012. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!